Metro 2033 - PC

Kód: 2296
Neohodnoceno
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vydejte se na pouť tmavým, vlhkým a hlavně nebezpečným metrem, kde jedno špatné šlápnutí znamená smrt. Metro 2033 nabízí skvěle propracovaný temný svět, kde hlavním platidlem jsou náboje, které musíte použít buď jako munici nebo platidlo. Metro 2033 dokáže natolik pohltit, že se nedokážete odpoutat od monitoru obrazovky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metro 2033 - PC

Vydejte se na pouť tmavým, vlhkým a hlavně nebezpečným metrem, kde jedno špatné šlápnutí znamená smrt. Metro 2033 nabízí skvěle propracovaný temný svět, kde hlavním platidlem jsou náboje, které musíte použít buď jako munici nebo platidlo. Metro 2033 dokáže natolik pohltit, že se nedokážete odpoutat od monitoru obrazovky.

Celý svět leží ruinách. Lidstvo bylo skoro vyhlazeno. Díky vysoké radiaci se města stala neobyvatelnými. Podle pověstí se za městskými hranicemi nacházejí nekonečné vyprahlé pouště a divoké zmutované lesní porosty. Ti co přežili mají stále v paměti jak zde kdysi vládlo lidstvo všemu ostatnímu. Ale zbytku lidské civilizace zbyly jen vzpomínky, které se po mnoho let vyprávěly až se z nich staly legendy. Od odstartování posledního letadla ze zemského povrchu uběhlo už skoro dvacet let. Zničené železniční koleje už nikam nevedou. Na nebi je klid, vzduch křižují pouze miliony radiových frekvencí, na kterých dříve vysílal New York, Paříž, Tokyo nebo Buenos Aires, jsou ale hluché. Je to pouze dvacet let kdy se TO stalo.

Ale lidé přenechali vládu nad světem novým druhům. Zmutovaní radiací a ostatními vlivy se tito tvorové vyrovnali s podmínkami nového pozměněného světa. Epocha vlády lidí se nezadržitelně blíží ke konci. Ale lidé se s tímto faktem nechtějí smířit. Zůstalo pouze pár desítek tisíc lidí, kteří stále nevědí, jestli ještě někdo přežil nebo jsou ti poslední lidé na celém světě. Žijí v moskevském metru, největším protiatomovém bunkru, který byl kdy postaven a posledním který zůstal. Většina z těchto lidí byla v metru právě TEN den a to jim pomohlo přežít. Bunkr je chrání od okolní radiace a obrovských příšer, které žijí na povrchu. Opotřebované filtry čistí vodu a vzduch, neodborně vyrobená dynama dodávají elektřinu, na podzemních farmách se pěstují žampiony a hospodářská zvířata. Centrální řídící systém zkolaboval už dávno a stanice metra se změnily na miniaturní státy, kde se lidé shromažďují podle svého vyznání, národnosti ale hlavně také kvůli vodě a obraně proti nepřátelům. VDNH je nejsevernější stanice na této trase. Je to nejsevernější obydlená část země. Žije zde několik stovek silných, přátelských lidí, kteří chrání tuto stanici jako svůj vlastní domov. Nyní ale na tuto stanici zaútočili hordy záhadných stvoření, kteří se snaží dostat pod zemský povrch. Občané VDNH je pojmenovali ´Darkness´. Protentokrát se jim útok podařilo odvrátit, ale útoky se budou opakovat a nabírat na intenzitě. Artem, mladík který žije ve VDNH dostal úkol – dostat se do středu metra, kterému se říká Polis, aby varoval tamní lidi před hrozícím nebezpečím a požádal je o pomoc. V rukou jediného muže je nyní celá budoucnost VDNH stejně jako celého metra a také možná osud celého lidstva.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: