Metro Last Light Redux - PC

Kód: 1896
Neohodnoceno
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Píše se rok 2034. V tunelech metra pod ruinami postapokalyptické Moskvy jsou zbytky lidstva obléhány smrtelnými hrozbami zvenku – a zevnitř. Katakombami pod pustinou povrchu se plíží mutanti a loví i na otrávené obloze. Avšak místo aby se městské stanice Metra sjednotily, bojují o neomezenou moc nad zařízením soudného dne z vojenského podzemí D6. Schyluje se k občanské válce, která může navždy vymazat lidstvo z povrchu země.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metro Last Light Redux

Píše se rok 2034. V tunelech metra pod ruinami postapokalyptické Moskvy jsou zbytky lidstva obléháno smrtelnými hrozbami zvenčí - a zevnitř. Katakombami pod pustinou povrchu se plíží mutanti a loví i na otrávené obloze. Avšak místo toho, aby se městské stanice Metra sjednotily, bojují o neomezenou moc nad zařízením soudného dne z vojenského podzemí D6. Schyluje se k občanské válce, která může navždy vymazat lidstvo z povrchu země.

Si Arťom, těží tě pocit viny a zároveň tě pohání naděje, protože máš v rukou klíč k našemu přežití - poslední světlo v naší nejtemnější hodině ...

Informace o produktu:

Metro Last Light Redux je celistvou verzí oceňované hry Metro: Last Light postavené na nejnovější a nejlepší verzi 4A Enginu pro hardware příští generace.

Nováčci pak dostanou příležitost zahrát si jednu z nejlepších stříleček zaměřených na silný příběh vůbec. Čeká na ně epické dobrodružství spojující pohlcující survival horor, zkoumání neznámá, taktické souboje a plížení. Tato celistvá verze také obsahuje veškerý dříve vydaný stahovatelný obsah, který přidává 10 hodin bonusového obsahu k obří kampani pro jednoho hráče navíc. Fanoušci původní hry si všimnou nových vlastností a vylepšení hratelnosti včetně nových animací při kontaktním boji, možnosti průběžně sledovat hodinky a zásoby munice a nových animací hráčova těla.

Ti, kteří dávají přednost hratelnosti ve stylu survival hororu, kterou se vyznačoval kultovní původní díl Metro 2033, mohou ke kampani přistoupit novým způsobem díky představení dvou unikátních herních stylů - Přežití a Sparťan. Styl Přežití promění Last Light z akčnější orientované bojové hry na stresující a nervy drásající boj o přežití.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Hororová, Survival
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: