Microsoft Outlook 2021

Kód: 9389
Neohodnoceno
Značka: Microsoft
964 Kč 796,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Outlook 2021 - zaměřte se na to, co je důležité - díky přehlednému zobrazení e-mailů, kalendářů a kontaktů.

  • Pro 1 PC nebo Mac
  • E-mail, kalendáře a kontakty v jednom přehledném zobrazení
  • Kompatibilní se systémy Windows 11, Windows 10 a macOS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Outlook je nejlepší e-mailová služba

Díky mimořádně spolehlivé aplikaci Microsoft Outlook získáte  profesionální e-mailovou a kalendářovou aplikaci, která vám pomůže organizovat drahocenný čas. Například se můžete soustředit jen na ty nejdůležitější zprávy a být díky tomu produktivnější. A díky kompletní správě kalendáře lze sdílet klíčové termíny schůzek s celým pracovním týmem.


V jedné aplikaci můžete snadno propojit a koordinovat své osobní a pracovní e-mailové účty a kalendáře. Díky integrované AI můžete psát jasné, stručné e-maily a dostávat inteligentní návrhy. Ke každé poznámce můžete snadno připojit důležité dokumenty a fotky.
 
Díky novému Outlooku pro Windows si můžete zadarmo udržet přehled o všem. Od roku 2024 tato aplikace nahradí aplikace Windows Mail, Kalendář a Lidé.
 
Zjednodušte své e-mailové účty: Koordinujte několik schránek a kalendářů v jedné aplikaci. Posílejte, přijímejte a snadno přepínejte mezi různými e-mailovými účty, včetně Outlook.com, Gmailu, Yahoo! Mail, iCloudu a dalších.
 
Pište efektivnější e-maily: Díky návrhům z Outlooku, které využívají umělou inteligenci, můžete při psaní udržovat své věty stručné a bez chyb* a zajistěte, aby vaše e-maily byly elegantní a profesionální díky inteligentní kontrole pravopisu a gramatiky.
 
Vylepšete svou doručenou poštu: Udělejte si pořádek a užijte si řadu funkcí, které vám pomohou lépe koordinovat váš svět. Naplánujte si odesílání e-mailů předem, vraťte odeslané e-maily do deseti sekund a dostávejte připomenutí, abyste mohli pokračovat v důležitých konverzacích.
 
Získejte přístup k souborům na OneDrivu přímo z doručené pošty Outlooku a používejte zdarma webové aplikace Word, Excel a PowerPoint – ideální pro rychlé úpravy a komentáře.
 
Doručená pošta, která vypadá více jako vaše: Přizpůsobte si Outlook tak, aby odpovídal vašim jedinečným potřebám a stylu. Můžete si vybrat z více než 50 motivů a písem, připnout důležité e-maily do horní části doručené pošty a přizpůsobit počet e-mailů, které chcete vidět v doručené poště, s možnostmi prostorového, kompaktního zobrazení. Nový Outlook pro Windows nabízí některé z nejoblíbenějších funkcí a konfigurací z aktuálního Outlooku pro Windows a Outlook.com, spolu s řadou nových nástrojů, přičemž další budou přibývat. Používejte ho spolu s našimi bezplatnými aplikacemi pro iOS a Android, abyste mohli využívat sjednocené a bezproblémové prostředí jak doma, tak i na cestách. darek-bitdefender
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office 2021
Počet zařízení: 1
Původ licence: Druhotná
Typ licence: Trvalá
Typ distribuce: elektronická licence

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: