Millennia - PC

Kód: 9594
ZDARMAZDARMA
Millennia - PC
945 Kč 780,99 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vytvořte svůj národ ve hře Millennia, historické 4X strategii s tahovým systémem, jež vás postaví před výzvy strategického myšlení 10 000 let historie, od počátku lidstva po naše možné budoucnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte svůj národ ve hře Millennia, historické 4X strategii s tahovým systémem, jež vás postaví před výzvy strategického myšlení 10 000 let historie, od počátku lidstva po naše možné budoucnosti. Nastavte směr historie a zažijte různé časové osy při každém hraní, když píšete epický příběh skrze vaše akce. Veďte svůj lid skrze krize a věky objevů, čelte velkým výzvám a příležitostem a budujte civilizaci, která prosperuje věkem. Diktujte průběh historie napříč deseti věky, od prvních měst po vesmírné cestování. Dosáhněte určitých cílů a můžete posunout čas do Variantního věku – alternativní historie s novými pravidly, technologiemi a jednotkami. Pozor na Věky krize; cesta chaosu a nespořádanosti může svět pohřít do budoucnosti plné války, nemocí nebo nevědomosti. Ale moudrý vládce může vždy obrátit krizi ve svůj prospěch…. Pečlivě si vyberte cestu, protože věky, kterými projdete, budou mít trvalý dopad na váš lid a svět. Přizpůsobte svůj národ tím, že přijmete jedinečné Duchy národů v průběhu hry. Budete národem válečníků nebo objevitelů?

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: