Monster Hunter Rise - PC

Kód: 5902
Novinka
Neohodnoceno
270 Kč 223,14 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Postavte se výzvě a připojte se k lovu! V Monster Hunter Rise, nejnovějším dílu oceňované a nejprodávanější série Monster Hunter, se stanete lovcem, budete prozkoumávat zcela nové mapy a používat různé zbraně k ničení hrůzostrašných příšer v rámci zcela nové příběhové linie. Vydání pro PC také přichází s řadou dalších optimalizací pro lepší vizuální zážitek a výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monster Hunter Rise - PC

Postavte se výzvě a připojte se k lovu! V Monster Hunter Rise, nejnovějším dílu oceňované a nejprodávanější série Monster Hunter, se stanete lovcem, budete prozkoumávat zcela nové mapy a používat různé zbraně k ničení hrůzostrašných příšer v rámci zcela nové příběhové linie. Vydání pro PC také přichází s řadou dalších optimalizací pro lepší vizuální zážitek a výkon.
Divoká monstra s jedinečnými ekologiemi
Ulovte nepřeberné množství monster s odlišným chováním a smrtící zuřivostí. Od klasických vracejících se monster až po zcela nová stvoření inspirovaná japonským folklórem, včetně vlajkové lodi wyvern Magnamalo, budete muset myslet na vlastní nohy a ovládnout jejich jedinečné sklony, pokud doufáte, že sklidíte některou z odměn!

Vyberte si zbraň a ukažte své dovednosti
Ovládejte 14 různých typů zbraní, které nabízejí jedinečné herní styly, a to jak zblízka, tak z velké vzdálenosti. Nabij se a udeř tvrdě ničivým Velkým mečem; posílejte monstra stylově pomocí elegantního dlouhého meče; staňte se smrtícím vírem čepelí s rychlými Dual Blades; obvinění s trestajícím Lancem; nebo zaměřte na dálku lukem a luky. Toto je jen několik typů zbraní dostupných ve hře, což znamená, že si určitě najdete herní styl, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Lovte, sbírejte a vytvořte si cestu na vrchol potravního řetězce
Každé monstrum, které lovíte, vám poskytne materiály, které vám umožní vyrábět nové zbraně a brnění a vylepšovat vaše stávající vybavení. Vraťte se na hřiště a lovte ještě divočejší monstra a získejte ještě lepší odměny! Svou zbraň můžete kdykoli vyměnit v kterékoli krabici s vybavením, takže možnosti jsou neomezené!

Lovte sólo nebo se spojte a likvidujte příšery
Hunter Hub nabízí questy pro více hráčů, kde se mohou spojit až čtyři hráči, aby společně útočili na cíle. Škálování obtížnosti zajišťuje, že ať už se vydáte sólo nebo se vydáte na lov jako kompletní čtyřčlenná skupina, vždy jde o spravedlivý boj.

Ohromující vizuální efekty, odemčený framerate a další PC optimalizace
Užijte si nádhernou grafiku v rozlišení až 4K, HDR s podporou funkcí včetně ultraširokoúhlých monitorů a odemčenou snímkovou frekvencí dělají z tohoto lovu skutečně pohlcující zážitek. Lovci také získají okamžitý přístup k řadě bezplatných aktualizací titulů, které zahrnují nová monstra, questy, vybavení a další.

Užijte si novou vzrušující dějovou linii zasazenou do vesnice Kamura
Toto poklidné místo obývá pestré obsazení vesničanů, kteří dlouho žili ve strachu z Rampage – katastrofické události, kde na vesnici najednou zaútočí nespočet monster. 50 let po posledním Rampage musíte spolupracovat s vesničany, abyste čelili této zkoušce.

Zažijte nové lovecké akce s Wirebugem
Wirebugs jsou nedílnou součástí sady nástrojů vašeho lovce. Speciální hedvábí, které vystřelují, lze použít k zapínání zdí a přes mapy a lze je dokonce použít k provádění speciálních útoků jedinečných pro každý ze 14 typů zbraní ve hře.
Kamarádi jsou tu, aby pomohli
K přátelům Palico Felyne, které už znáte a máte rádi z předchozích dobrodružství Monster Hunter, se přidávají zbrusu noví společníci Palamute Canyne!
Způsobte zkázu ovládáním příšer
Ovládejte zuřící monstra pomocí Wyvern Riding a rozdávejte svým cílům masivní poškození!
Odrazte hordy příšer ve
hře The Rampage Chraňte vesnici Kamura před hordami příšer ve zcela novém typu úkolu! Připravte se na lov monster v měřítku jako nikdy předtím!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: