MotoGP 23 - Nintendo Switch

Kód: 9213
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Pocit ze závodění po boku těch nejúspěšnějších šampionů MotoGP se vrací zpátky na trať a přináší novou kapitolu plnou vzrušujících nových funkcí! A stejně jako na konci může být jen jeden závodník, který vyhraje šampionát, může být i jen jedna oficiální videohra MotoGP!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pocit ze závodění po boku těch nejúspěšnějších šampionů MotoGP se vrací zpátky na trať a přináší novou kapitolu plnou vzrušujících nových funkcí! A stejně jako na konci může být jen jeden závodník, který vyhraje šampionát, může být i jen jedna oficiální videohra MotoGP!

 

 

OBJEVTE NOVOU KARIÉRU

Váš hlavní cíl je sice pořád stejný: vyšplhat po žebříčku z Moto3 přes Moto2 až na Olymp MotoGP, ale cesta, kterou si pro svou kariéru zvolíte, byla kompletně přepracovaná, aby vám poskytla ten nejrealističtější a nejosobnější zážitek všech dob. Vztah s ostatními závodníky bude hrát velkou roli: Rivalita může mít skutečný vliv na závod a nakonec i na vaši kariéru, takže dávejte pozor na novou virtuální sociální platformu ve hře… a hlídejte si záda! A stejně jako v reálném životě můžou vaši kariéru náhle nakopnout klíčové okamžiky: toto jsou nové body zvratu – zkratky, díky kterým budete rychleji procházet různými třídami pomocí speciálních výzev.

 

VZRUŠENÍ PRO KAŽDÉHO

Ať už jste zkušený, ostřílený závodník, anebo jedete po dvou kolech úplně poprvé, MotoGP 23 vám dokáže představit zážitek, který bude vždy zábavný a motivující. Nový systém neurální pomoci je navržený tak, aby analyzoval váš výkon a poskytoval vám v reálném čase podporu ovládání, brzd a plynu. Speciální výuka vám umožní dopodrobna prozkoumat konkrétní aspekty hry. A pak získejte sebevědomí nebo si zdokonalte styl v prestižní MotoGP Academy, kde se naučíte všechny triky šampionů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

VŠECHNO SE MŮŽE ZMĚNIT

Velká vítězství nikdy nejsou snadná, takže pokud si troufnete na výzvu, bude se vám líbit nová funkce dynamického počasí! Ta do hry vnese tu nejvyšší úroveň nepředvídatelnosti, neboť suchý závod se může rychle změnit v mokré peklo. Vytěžte nové pravidlo Flag-to-Flag* na maximum, vyměňte si motorku a získejte nad soupeři strategickou výhodu! Když se může změnit cokoliv, je načasování klíčové!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

HEZKY PO VAŠEM

Váš osobní styl není patrný jen z toho, jak jezdíte, ale také díky vzhledu, který si vyberete! Popusťte tedy uzdu své fantazie a předveďte svůj styl díky nekonečným možnostem, které vám nabízí náš výkonný grafický editor!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

ZÁVODY BEZ LIMITŮ

Abyste dokázali, že jste ti nejlepší, musíte vyzvat úplně všechny. A přesně to nyní můžete. MotoGP23 obsahuje kompletní cross-play, takže můžete soutěžit s ostatními hráči nehledě na jejich platformu a generaci konzolí. A když bude konkurence ve stejné místnosti jako vy, režim rozpůlené obrazovky vám pomůže zjistit, kdo je skutečný král gauče.

A nakonec nové hodnocené zápasy vám umožní vyzvat ostatní hráče na stejné úrovni schopností, takže si budete moct užít ty nejnapínavější a nejnáročnější duely

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: