MotoGP 23 - PC

Kód: 8853
Neohodnoceno
820 Kč 677,69 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Přidej plyn, předjeď soupeře a projeď cílem. Prožijte si sen stát se dalším šampionem s novou MotoGP™23, která je úžasnější a náročnější než kdy dřív! Soutěžte ve třech oficiálních kategoriích šampionátu MotoGP™, Moto2™ a Moto3™, vžijte se do role svého oblíbeného jezdce a vydejte se na trať zažít adrenalin sezóny 2023.

Vydejte se na cestu za rekordem: debutujte v Moto3™ a v závislosti na svých výsledcích stoupejte v žebříčku a postupujte o třídu výš. Ve světě motorsportu se počítá každé rozhodnutí! Ovlivněte trend sezóny tím, že si naplánujete kariéru tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Vyvíjejte svou motorku, abyste získávali stále lepší výkon a zároveň udrželi na uzdě nejzkušenější soupeře, vybojujte si pozici v oficiálním týmu tím, že porazíte vedoucího jezdce, nebo změňte tým a dokažte, že to, co dělá rozdíl, není motorka, ale vy! Během hry používejte sociální sítě k navazování vztahů mezi týmy a s ostatními jezdci, ale buďte opatrní! Jakákoli přátelská rivalita započatá v komunitě bude pokračovat i na trati.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MotoGP 23 - PC

Přidejte plyn, projeďte své soupeře a projeďte cílovou čáru. Prožijte svůj sen být dalším šampionem s novým MotoGP™23, úžasnějším a náročnějším než kdy předtím!
Soutěžte ve třech oficiálních mistrovských kategoriích MotoGP™, Moto2™ a Moto3™, vžijte se do bot svého oblíbeného jezdce a vydejte se na trať zažít adrenalin sezóny 2023.

NOVÁ KARIÉRA, NOVÉ VÝZVY

Vydejte se na svou cestu, abyste dosáhli rekordu: debutujte v Moto3™ a v závislosti na vašich výsledcích šplhejte v žebříčku a jděte o třídu výš.

Ve světě motorsportu se počítá každé rozhodnutí! Ovlivněte trend sezóny plánováním kariéry způsobem, který vám nejlépe vyhovuje. Vyvíjejte svůj motocykl, abyste získali stále lepší výkon a také udrželi nejzkušenější soupeře na uzdě, vybojujte si pozici v oficiálním týmu tím, že porazíte vedoucího jezdce, nebo vyměňte týmy, abyste dokázali, že rozdíl není motorka, ale vy!
Pomocí sociálních sítí během hry navazujte vztahy mezi týmy a ostatními jezdci, ale buďte opatrní! Jakákoli přátelská rivalita zahájená v komunitě bude pokračovat na trati.

MŮŽE SE STÁT COKOLIV

Nejžádanější funkce je nyní ve hře: díky dynamickému počasí budou závody nejen realističtější, ale také nepředvídatelnější. Zvládejte příchod deště nebo nečekané vyjasnění s Flag to Flag: vyměňte kolo v nejvhodnější chvíli, abyste získali strategickou výhodu nad svými soupeři.

MotoGP™23 JE PRO KAŽDÉHO

Objevte nový systém neurálních pomůcek, který využívá umělou inteligenci k zásahu do nejkritičtějších okamžiků vašeho závodu a zaručuje vám zážitek na míru, aniž by vám vzal kontrolu nad vaším kolem.
Chcete se co nejlépe připravit na výzvy sezóny 2023? Navštivte MotoGP™ Academy a zdokonalte svůj výkon pomocí specifického tréninku pro každý okruh.

NIKDY NEBUĎTE BEZ POvšimnutí

Nálepky jezdce, helma a číslo: přizpůsobte si svůj zážitek z MotoGP™ pomocí čtyř základních grafických editorů a předveďte jedinečný styl, který zanechá vaši stopu, když projedete cílovou čárou!

VÍCE ZÁVODNÍCH REŽIMŮ

Neomezujte se na AI. Vyzvěte ostatní online hráče a ukažte jim, kdo jste.
Nový systém hodnocení vám umožní postavit se protivníkům stejného kalibru nebo ještě silnějším. Čím větší výzva, tím větší odměna!
Vyzvěte své přátele z pohovky pomocí režimu rozdělené obrazovky a oslavte své vítězství v reálném čase!
Nenechte si ujít nové LiveGP: ovládejte podmínky závodu a závodte každý den o to, abyste stoupali ve světovém žebříčku!
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: