MotoGP 24 - PC

Kód: 9626
Neohodnoceno
1 200 Kč 991,74 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Přidej plyn, předjeď soupeře a projeď cílem. Prožijte si sen stát se dalším šampionem s novou MotoGP™23, která je úžasnější a náročnější než kdy dřív! Soutěžte ve třech oficiálních kategoriích šampionátu MotoGP™, Moto2™ a Moto3™, vžijte se do role svého oblíbeného jezdce a vydejte se na trať zažít adrenalin sezóny 2023.

Vydejte se na cestu za rekordem: debutujte v Moto3™ a v závislosti na svých výsledcích stoupejte v žebříčku a postupujte o třídu výš. Ve světě motorsportu se počítá každé rozhodnutí! Ovlivněte trend sezóny tím, že si naplánujete kariéru tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Vyvíjejte svou motorku, abyste získávali stále lepší výkon a zároveň udrželi na uzdě nejzkušenější soupeře, vybojujte si pozici v oficiálním týmu tím, že porazíte vedoucího jezdce, nebo změňte tým a dokažte, že to, co dělá rozdíl, není motorka, ale vy! Během hry používejte sociální sítě k navazování vztahů mezi týmy a s ostatními jezdci, ale buďte opatrní! Jakákoli přátelská rivalita započatá v komunitě bude pokračovat i na trati.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MotoGP 24- PC


EXKLUZIVNĚ V MOTOGP24
Oficiální mistrovství 2024 ve vašich rukou s novými funkcemi, řevnivou rivalitou a online soutěžemi. Naskočte na motorku, zdolejte každou překážku na cestě a užijte si oficiální obsah nejnovější sezóny MotoGP.
MotoGP 24 - Day One Edition

KARIÉRA A TRH ZÁVODNÍKŮ

Skuteční závodníci čelí těžkým rozhodnutím na trati i mimo ni. Starejte se o své vztahy s ostatními závodníky MotoGP v rámci herní sociální sítě. Přátelé i soupeři vás budou na trati vyzývat každý po svém. Čelte bodům zvratu a tuto výzvu ještě zvyšte. Pokud výzvy zvládnete na výbornou, posílíte svou kariéru v MotoGP. Užijte si zcela nový trh závodníků a vytvořte si tu nejdynamičtější kariéru všech dob. Každá herní sezóna přinese aktualizace soupisky a nové scénáře. Pokud hledáte nové výzvy, přidejte se k novému týmu a dojeďte si pro vítězství. Jak daleko budete ochotni zajít kvůli slávě?
motorky

HRA PRO VŠECHNY
Ať už jste ostřílený veterán, anebo teprve začínáte, MotoGP24 vám dokáže představit vzrušující zážitek. Pomocí systému adaptivní obtížnosti si můžete upravit úroveň počítačových soupeřů podle svého výkonu během závodů a kvalifikačních jízd. Plňte speciální výzvy v MotoGP Academy a zdokonalujte si jízdní schopnosti díky výuce. Pokud chcete dodatečnou podporu, zapněte si systém neurálních pomůcek, které vám pomohou se zatáčením, brzdami a plynem. Díky novým funkcím pro postižené hráče, jako je snížená rychlost hry, různé barevné palety pro barvoslepé a jednoruční ovládání, bude MotoGP24 hrou pro všechny.
stroje

MOTOGP STEWARDS

Váš počítačový soupeř překročil čáru a nehrál fér? Systém řízení závodu MotoGP Stewards bude všechny trestat stejně a nebude rozlišovat mezi lidskými hráči a počítačovými soupeři. Monitoruje závody i časované relace, aby zajistil spravedlivý závodní zážitek pro každého. Počínaje obyčejným varováním bude tato funkce rozdávat postihy, jako je třeba návrat na předchozí pozici, dokončení dlouhých kol či časové penalty – to vše podle toho, co se na trati stalo.
mašiny

ZÁVODĚNÍ JE I OTÁZKA STYLU

Váš styl se neprojevuje jen v tom, jak jezdíte, ale také je patrný ze vzhledu, který si zvolíte pro svého závodníka. Popusťte uzdu kreativity díky výkonným grafickým editorům, které vám umožní vyjádřit jedinečný vzhled, zatímco budete dobývat tratě. Vytvořte si personalizované závodní číslo, zadní nášivku, nálepky a přilbu. O své výtvory se můžete snadno podělit s ostatními napříč platformami díky funkci cross-play, která bude k dispozici hned od vydání hry*, a stahujte svůj oblíbený obsah. Pamatujte, sdílená radost je dvojnásobná radost!
závody

NOVÉ LIVEGP'S, CROSS-PLAY A ROZDĚLENÁ OBRAZOVKA

Soutěžte na mistrovství LiveGP, překročte své limity, vyzvěte ostatní a předveďte se jako ten nejlepší. Během těchto měsíčních online turnajů budete sbírat body a šplhat po vyhrazených žebříčcích. Dostanete se na konci každého měsíce na vrchol? To záleží jen na vás. Najděte si ty nejlepší soupeře z celého světa díky funkci cross-play napříč platformami
okruhy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: