Moving Out 2 - PC

Kód: 8899
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Ponořte se do Moving Out 2, šíleného pokračování světoznámého simulátoru stěhování! Hrajte s přáteli, oblékněte Smooth Moves uniformu a pomozte obyvatelům Packmore. Kooperativní akce a online multiplayer čekají!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moving Out 2 - PC

Moving Out 2 stejně jako první díl obsahuje příběhovou linii, která tomu všemu zdánlivě nesouvisejícímu stěhování ve finále poskytuje vcelku vtipné příběhové pozadí. Tentokrát jako zaměstnanec stěhovací společnosti Smooth Moves omylem rozhážete krabice a nábytek svých klientů po několika dimenzích, vaším úkolem tak bude ztracené balíky získat zase zpátky.

 

Základní principy hratelnosti Moving Out 2 jsou téměř identické jako v případě prvního dílu – vaším hlavním cílem tedy je co nejrychleji vystěhovat všechny kusy nábytku do vaší věrné stěhovácké dodávky. Jenže zatímco odstěhovat takovou mikrovlnku je poměrně snadné, pohovku nebo lednici už musíte vzít ve více lidech, což je vzhledem ke značně předimenzovaným fyzikálním zákonům ve hře dosti obtížné, ale také značně zábavné.

Hratelnost bude v mnoha ohledech totožná s prvním dílem, vzhledem k jeho zábavnosti to ale vůbec nevadí, ba naopak.

Stěhování totiž vyžaduje poměrně velkou koordinaci mezi několika hráči, ať už se jedná o samotné vynášení nábytku, všelijaké nástrahy jako vytáčení v rozích nebo úzkých prostorách, nebo hledání nejlepších a nejrychlejších cest k dodávce. Samozřejmě jsme se dočkali návratu nejrůznějších pastí a zlomyslností a také miniher, které z vaší kariéry stěhováka dělají opravdovou výzvu.

Hra nabízí více než 50 zbrusu nových levelů, spoustu hratelných postav a velkou řadu uživatelských nastavení v podobě Assist módu, který umožní si občas lehce frustrující obtížnost Moving Out 2 trochu snížit, což je ideální třeba pro hraní s menšími dětmi.

Moving Out 2 opět nabízí lokální multiplayer až pro čtyři hráče, novinkou ovšem je i možnost online kooperace a funkce cross-play

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: