NASCAR Heat 5 - PC

Kód: 4337
Neohodnoceno
70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

NASCAR Heat 5, oficiální videohra nejoblíbenějších závodních sérií vozů na světě, vás postaví za volant těchto neuvěřitelných závodních strojů a vyzve vás k tomu, abyste se stali mistrem série NASCARCup Series do roku 2020.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NASCAR Heat 5 - PC

NASCAR Heat 5, oficiální videohra nejoblíbenějších závodních sérií vozů na světě, vás postaví za volant těchto neuvěřitelných závodních strojů a vyzve vás k tomu, abyste se stali mistrem série NASCAR Cup Series do roku 2020. Představuje všechny oficiální týmy, řidiče a auta ze tří národních sérií NASCAR a Xtreme Dirt Tour, závodících na 39 autentických tratích. Pohlcující kariéru doplňuje Quick Race, nový režim Test Session a multiplayer, online i rozdělená obrazovka. Abyste získali výhru v NASCAR Heat 5, musíte odmítnout prohrát!

Představuje všechny oficiální týmy, řidiče a auta ze tří národních sérií NASCARa Xtreme Dirt Tour, závodících na 39 autentických tratích. Pohlcující kariéru doplňuje Quick Race, nový režim Test Session a multiplayer, online i rozdělená obrazovka.

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: