Need For Speed Unbound - PC

Kód: 7141
Akce Novinka
400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

V Need for Speed™ Unbound je svět vaším malířským plátnem. Dokažte, že máte na to, abyste vyhráli The Grand, ultimátní pouliční závodní výzvu v Lakeshore. Během čtyř týdnů intenzivního závodění si vydělejte dostatek peněz na vstup do týdenních kvalifikací, porazte soupeře a udělejte si jméno na pouliční závodní scéně tím, jak dokážete přechytračit policajty.
 
Naplňte si garáž precizně seřízenými speciály a ukažte se v ulicích ve svém stylu s exkluzivními doplňky za doprovodu pulzujícího globálního soundtracku, který rozhýbe každý kout světa. Vyjádřete se naplno pomocí nejnovějších uměleckých stylů a typických tagů vyjadřujících to, kým opravdu jste. Toto nejnovější pokračování série Need for Speed™ od studia Criterion Games™, které nabízí oddělené kampaně pro jednoho i více hráčů, přináší hodiny elektrizující a adrenalinové akce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Need For Speed Unbound - PC

Svět je tvým plátnem

Graffiti v Need for Speed Unbound ožívá v úplně novém jedinečném vizuálním stylu, který kombinuje nejnovější prvky street artu s nejrealističtějšími auty v historii série Need for Speed. Používej úplně novou sadu pro tvorbu výrazných vizuálních a zvukových efektů k podtržení tvého řidičského umění včetně funkce Burst Nitrous, což je nová taktika přinášející ohromující pocit z rychlosti.

Začni dole a probojuj se až na vrchol

Abys byl nejlepší, musíš riskovat. Zvol si, kdy a jak vše vsadíš na jednu kartu. Projížděj ulicemi obrovskými drifty, ujížděj policajtům nebo sázej bokem ze svého proti dalším závodníkům. Čas jsou peníze, takže najdi nejrychlejší způsob, jak získat dostatek peněz pro vstup do týdenních kvalifikací a probojování se do hlavního závodu v Lakeshore, The Grand.

Ovládni ulice

Čím více závodů absolvuješ, tím víc rozruchu okolo sebe vzbudíš. Zatímco ti půjdou po krku policajti, musíš se takticky, za pomoci nových způsobů úniku, rozhodovat tak, abys měl v honičkách s nimi navrch. Ovládni ulice a sbírej za to odměny.

Vyjádři se naplno

Doraz na setkání a předveď svůj jedinečný styl prostřednictvím nabídky stovek kosmetických předmětů, včetně exkluzivního oblečení od některých z předních inovátorů módy. Promítni osobní styl i na svá auta, přetvoř si je pomocí unikátních polepů a výřezů a udělej tak z nich legendární speciály. A až vyhraješ, nezapomeň si vychutnat soupeře vlastními vítěznými pózami.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Závodní
? Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: