Nero Platinum 365 - 1 zařízení/1 rok

Kód: 8948
Neohodnoceno
925 Kč 764,46 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Celý balík programů v jedné sadě Nero Platinum 365 v sobě skrývá Nero Platinum Suite a k tomu dalších 200 funkcí navíc. Jedná se o software, který vám po zakoupení poskytne roční licenci. Budete si moct užívat všech programů s nejnovějšími aktualizacemi mnoha aplikací a VIP zákaznickou podporou po dobu 1 roku. Pořizujte fotografie, natáčejte videa, vychutnejte si hudbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nero Platinum 365 - 1 zařízení/1 rok

Celý balík programů v jedné sadě Nero Platinum 365 v sobě skrývá Nero Platinum Suite a k tomu dalších 200 funkcí navíc. Jedná se o software, který vám po zakoupení poskytne roční licenci. Budete si moct užívat všech programů s nejnovějšími aktualizacemi mnoha aplikací a VIP zákaznickou podporou po dobu 1 roku.

Pořizujte fotografie, natáčejte videa, vychutnejte si hudbu. Upravujte fotografie jedním kliknutím, a to vše lokálně na vašem počítači bez cloudu. Vytvářejte cool videa díky Nero Video. Spojte vaše vzpomínky a vytvořte mistrovský film během okamžiku. Se softwarem Nero Platinum 365 máte k dispozici stovky kvalitních šablon s tématy pro svátky, příležitosti a různé události. Nero Video umí také obraz v obraze, alfa kanál, posun náklonu, zpomalený pohyb i časosběrné efekty. Filmy si upravujte, stříhejte a exportujte dle vašich představ. Na své přátelé i rodinu uděláte dojem svým profesionálním dílem. Vše lze vypálit na optický disk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výukový a vypalovací software
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická
Původ licence: Nová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: