Nero Recode 2024

Kód: 9679
Neohodnoceno
Značka: Nero
1 059 Kč 875,21 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nero Recode 2024

Už máte dost těch otravných varovných hlášení, kterými vám počítač oznamuje, že neumí přehrát váš soubor? Nero Recode si s tím poradí. Ať už se jedná o video nebo audiosoubory, importování či exportování, záznam ze smartphonu, DVD-Video nebo Blu-ray disk, váš specialista na ripování a konvertování vše převede do formátu vhodného pro vaše koncové zařízení.


Přehled funkcí:
IMPORTUJTE
Importujte své filmy přímo z optického disku* nebo jednoduše přetáhněte svá videa a hudbu na startovní obrazovku aplikace Nero Recode.
Nero Recode dosahuje při každém importování obsahu Blu-ray disků™, AVCHD, DVD-Videí™ nebo video a audiosouborů těch nejlepších výsledků!

RIPUJTE
Už vás nebaví měnit formát pokaždé, když chcete přehrát film nebo hudbu na všech zařízeních? Zapomeňte na to! S aplikací Nero Recode snadno ripnete DVD, AVCHD a Blu-ray disky™* pro všechna vaše zařízení. Podporována je také konverze Blu-ray 3D™ disků do formátů 2D HD a SD. A pokud chcete mít své videodisky a audio CD stále při sobě, můžete je pomocí aplikace Nero Disc to Device ripnout dokonce přímo na koncové zařízení. Díky technologii kódování to jde snadno a rychle.

KONVERTUJTE
Chcete své video a audiosoubory přenést jednoduše z počítače na tablet nebo smartphone a následně přehrát? Ať už je to mobilní zařízení, PlayStation®, Xbox® nebo MP3 přehrávač, Nero Recode vždy najde ten správný formát! Jednoduše vytvářejte fronty pro vaše plánované konverze nebo si ještě více ulehčete práci a použijte funkci konverze videodisků a audio CD jedním kliknutím: stačí připojit zařízení, vybrat titul, přenést, hotovo. A pro ještě větší komfort můžete nyní díky technologii Gracenote® třídit a přehrávat hudební tituly na svém mobilním zařízení podle obalů alb – mimo jiné také prostřednictvím bezplatné aplikace Nero MediaHome WiFi Sync, se kterou svoji knihovnu médií snadno přenesete na přenosná koncová zařízení.

STŘÍHEJTE
Drželi jste při nahrávání smartphone obráceně a vaše video je vzhůru nohama? Pomocí jednoduchých editačních nástrojů postaví Nero Recode jedním kliknutím vaše videa opět na nohy a umožní vám je otáčet, stříhat a zkracovat podle libosti.

*Pouze pro média bez ochrany proti kopírování.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výukový a vypalovací software
Počet zařízení: 1
Typ licence: Trvalá
Typ distribuce: elektronická
Původ licence: Nová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: