NHL 21 - Xbox One

Kód: 8916
Neohodnoceno
760 Kč 628,10 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Probruslete se až mezi hokejovou elitu, objevte přelomová herní vylepšení a ukažte svůj cit pro kreativní a dynamickou hru v nejnovějším pokračování hokejového simulátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NHL 21

Ponořte se do hokejového světa více než kdy dřív. V nejnovějším pokračování sportovního simulátoru NHL 21 na vás čeká nespočet inovativních změn. Můžete se těšit na vylepšenou umělou inteligenci spoluhráčů, rychlejší přechody do středního pásma a intuitivní přihrávky v útočné třetině. Hra se nechává inspirovat těmi nejlepšími hokejisty, proto bylo přidáno množství individuálních kliček i týmových posunů, díky kterým se rychleji a snáze dostanete před soupeřovu bránu.


KLIČKY, KTERÉ NEOMRZÍ

Hra se snaží co nejvíce inspirovat superhvězdami NHL. Pokud se ocitnete za brankou a obránci se teprve vzpamatovávají z rychlého průchodu, naberte puk na čepel hokejky a rychlým obloukem ho zasuňte pod horní tyčku. Dostaňte brankáře na Kucherovu falešnou kličku, pomozte si odrazem o zadní část branky jako Sid, nebo vystřelte nechytatelnou ránu jako Matthew Tkachuk.


RYCHLEJŠÍ PŘENESENÍ HRY

NHL 21 přináší revoluci do hry ve středním pásmu, a to nejen dynamičtější nabídkou od spoluhráčů, ale také novými možnostmi prosmýknutí podél mantinelu, odrazem puku o mantinel a rychlými obloučky.


VYLEPŠENÁ AI

Umělá inteligence spoluhráčů byla optimalizována tak, aby intuitivně odhadovala vaši strategii jak při útočné, tak obranné fázi hry. Spoluhráči si tak častěji žádají o přihrávku s výhodných pozic, překvapí nepřipravenou obranu rychlým nájezdem nebo důsledně jistí střední pásmo před případným přečíslením.


HLAVNÍ HERNÍ REŽIMY

V režimu World of Chel můžete naskočit do zápasu jak v režimu sólo nebo hry více hráčů, kdy můžete s přáteli spojit své síly a společnými silami získat cenné výhry a odměny. Přepracování se dočkal i oblíbený Be a Pro, ve kterém dostanete šanci vyzkoušet si život hráče NHL se vším, co k němu patří. Vyzkoušíte si klubové tréninky, komunikaci s vedením klubu i emoce spojené s bojem o Stanley Cup. Těšit se můžete také na mezinárodní utkání nebo režim HUT, který je založen na tvoření vlastní soupisky ze současných i bývalých hvězd NHL.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Platforma: Xbox One
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: