NHL 24 - Xbox One

Kód: 8714
Neohodnoceno
1 810 Kč 1 495,87 Kč bez DPH
Předobjednávka - doručení 7. 10. 2023 (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

EA SPORTS NHL 24 posouvá autentickou akci na ledě plnou tlaku, živelnosti a kontroly nad hrou na novou úroveň. Mezi největší novinky patří crossplay mezi GEN5 konzolemi/GEN4 konzolemi, systém vytrvalého tlaku, systém vyčerpání a únavy brankářů/brankářek, a mnoho dalších novinek.Nabídku hráčů pro soupisky HUT v tomto ročníku doplnily ženy a díky tomu se zároveň můžete utkat i v zápasech smíšených týmů. Pro ještě reálnější zážitek ze hry bylo přidáno více než 500 animací, třeba při odehrání puku v poslední možný okamžik či při zavrávorání hráče. V neposlední řádě přibyly také možnosti oslav, světelné show a projekce na ledě pro NHL i národní týmy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte se autentickou hokejovou akci s EA SPORTS NHL 24, kterou přinášejí nové herní prvky a funkce. Intenzivnější zážitek a pocit únavy přináší Systém vyčerpání. Fyzikálně řízený kontakt vám umožní hrát více kontaktní hru – užijte si pořádně tvrdé hity při kterých prohodíte soupeře plexisklem nebo jej pošlete na střídačku. Nový systém Vizuální přihrávky a Úplná kontrola nad fintami vám přinesou jedinečné možnosti ovládání vašeho hráče.

 

Režim Chel je nyní ještě propojenější díky možnosti hraní napříč platformami. Připomeňte si slavné okamžiky z hokejové historie a nejlepší akce současnosti s Momenty HUT. Zažijte živější atmosféru a autentičnost v podobě více než 75 nových gólových oslav s režimem Momenty radosti

EA SPORTS NHL 24 podporuje hraní napříč platformami. Hráči napříč konzolemi od Sony a Microsoftu stejné generace se mohou utkat proti sobě v Ultimate Team a World of Chel!

Vychutnejte si bezkonkurenční grafické vylepšení díky síle enginu Frostbite, který pomáhá oživit dění – od dynamického osvětlení po přepracovanou věrnost postav.

 


 

PŘENESENÍ OBSAHU

 


Hráči, kteří začnou hrát NHL 24 na herních konzolí GEN 4 budou mít možnost převést hodnotu svého týmu v HUT a postup na GEN 5.

 • Mohou uživatelé ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli.
 • Po přesunu obsahu ze systému PS4 na PS5 nebo konzole X1 na XS X|S bude obsah z platformy starší generace z bezpečnostních důvodů převeden na neobchodovatelný.
 • Všechny mince a předměty zbývající ve tvé sbírce obdržíš na svůj účet na platformě nové generace v obdobné hodnotě ve formě obchodovatelných balíčků.

 

 


 

HERNÍ SYSTÉM

 


 

SYSTÉM VYČERPÁNÍ

Buďte odměněni za delší čas strávený v útočné pásmu díky přepracovanému systému vyčerpání, který doplní hru o novou dynamiku a přidá více vzrušivé autentičnosti.

 • Systém vytrvalého tlaku - Vytvářejte neustálý tlak na soupeře a aktivujte si bonus! Tento bonus sníží soupeřovi vlastnosti a umožní váš lepší akci, ale pouze po omezenou dobu.
 • Systém únavy brankářů/brankářek* - Unavte soupeřova brankáře/brankářku vytvořením neustálého tlaku a vychutnejte si góly, které z gólmanových pomalých reakcí vzniknou. Pociťte reálnější zážitek díky 75 novým brankářským animacím.

 

FYZIKÁLNĚ ŘÍZENÝ KONTAKT

Přepracovaná fyzika a animace přináší revoluci do fyzického kontaktu a poskytují realistické tělesné kontakty jako nikdy předtím. Nové reakce a animace vytvářejí velké momenty v kterémkoli bodě hry. Rozbijte plexisklo a pošlete soupeře nedobrovolně na střídačku. Silnější hity vám pomohou získat puk, ale pokud se ocitnete se mimo pozici, nová úroveň hratelnosti vám pohyb znepříjemní a vystaví vás riziku.

SYSTÉM VIZUÁLNÍCH PŘIHRÁVEK

Přemapování tlačítek a nové vizuální prvky nad příjemci/příjemkyněmi přihrávek umožňují přímější přihrávku a možnost přihrát kamkoli a kdykoli. Funkce přihrávek jedním dotykem vám umožní rychle přesunout puk a využít velké příležitosti.

OVLÁDÁNÍ BRANKÁŘE/BRANKÁŘKY

Hrajte za brankáře/brankářku mnohem intuitivněji a přístupněji než kdykoli předtím díky vylepšenému ovládání. Klouzejte dopředu a dozadu, provádějte jedinečné zákroky a soustřeďte se více na hru s novým systémem Navázané ovládání.

 • Odhadněte, kam poletí střela a získejte bonus za provedený zákrok s novým systémem instinktů, ale pozor, špatný odhad vás může stát gól!
 • Pro zkušené brankáře a brankářky se jedná o velmi zajímavou novinku.

 

ÚPLNÁ KONTROLA NAD FINTAMI

Díky úplné aktualizaci nastavení ovládání je používání pohybů mnohem intuitivnější a přístupnější. Hrajte lépe díky nové schopnosti naznačení přihrávky nebo kličky po libovolné fintě, což vám otevírá zcela novou úroveň kreativity a strategie.

 


 

AUDIOVIZUÁLNÍ PODOBA

 


 

MOMENTY RADOSTI

Oslavujte vaše góly díky 75 novým animacím oslav, novým úhlům kamery, či světelným efektům. Zápasy tak budou působit mnohem živěji. Nastavte si oslavy podle svých představ.

VYLEPŠENÁ ATMOSFÉRA V HLEDIŠTI

Vychutnejte si ještě lepší pocit ze zápasů díky mnohem energičtějšímu publiku v režimu Chel. Nové reakce, bleskové hry, vytrvalý tlak, přerušení hry a mnohem více vás čeká v NHL 24.

VYLEPŠENÍ VYSÍLÁNÍ

 

 • Komentátorka - Kdo jiný by mohl spolukomentovat utkání než ostřílená komentátorka a dvojnásobná olympijská vítězka v ledním hokeji Cheryl Pounder.
 • Dynamické mantinely - Díky dynamickým mantinelům se nyní budou objevovat informace o klíčových momentech na ledě, jako jsou odložené tresty, gólové souhrny či gólové oslavy.

 

 


 

HERNÍ REŽIMY

 


 

HOCKEY ULTIMATE TEAM

 

 • Momenty HUT - Připomeňte si ty nejslavnější okamžiky z historie ledního hokeje nebo klíčové okamžiky a nejlepší výkony na ledě z uplynulého týdne play-off.
 • Úkoly 2.0 - Pro vylepšení vašeho herního zážitku byl přidán nový systém úkolů v reálném čase založený na typech předmětů, týmech, hokejistech/hokejistkách a akcích na ledě.

 

WORLD OF CHEL

 

 • Smíšené kluby - EA SPORTS NHL 24 podporuje hraní napříč platformami. Hráči napříč konzolemi od Sony a Microsoftu stejné generace se mohou utkat proti sobě v Ultimate Team a World of Chel!
 • Battle Pass - S Battle Passem WOC se můžete těšit na sezónu nabitou akcemi! Získávejte odměny, se kterými si můžeš vylepšit hru. Od nové nabídky hráčských tříd až po doplňkové předměty.
 • Tvůrčí zóna - Přizpůsobte si hru a postavu díky bleskové odezvě při přepínání mezi různými aspekty Tvůrčí zóny. Vylepšení a zefektivnění uživatelského prostředí vám přinese lepší pocit ze hry.
 • Vylepšená EASHL - Největší novinky přinášejí neformální režim, vylepšený systém vyhledávání her, více lidských hráčů. Autentická 16zápasová cesta k titulu, kde jedno zaváhání znamená konec. Po skončení play-off bude vyhlášen globální šampion.
 • Obchod WOC - Získejte více předmětů, prémiové a exklusivní sady a více možností přizpůsobení vaší postavy v herním obchodě WOC. V novém týmovém obchodě NHL zakoupíte exkluzivní předměty od svých oblíbených klubů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: