No Man's Sky - PC

Kód: 835
Neohodnoceno
680 Kč 561,98 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Gigantická rozloha vesmírného světa vás doslova strhne. Fascinující svět prapodivných tvorů, rozlišné rasy mimozemských obyvatel a také nelítostné souboje nebo pevná spojenectví. Je jen na vás jakou roli si v tomto světě zvolíte. Zda chcete raději poklidně obchodovat, nebo vás láká dobrodružný život piráta. Cíl všech je stejný, nashromáždit dostatečné množství surovin a prostředků v této prosperující ekonomice a vybavit se co nejlepší vesmírnou lodí a zbraněmi. Jen ten nejsilnější totiž přežije!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta do hlubin vesmíru

Ponoř se hlubin nekonečného vesmíru, plného nových světů, jedinečných planet, mimozemských ras a fascinujících zvířat. Objev další druhy, prozkoumej rozlehlé galaxie a označ nové země na galaktické mapě.
Cesta do hlubin vesmíru

Nelítostné souboje

Nebezpeční piráti, vesmírné armády, agresivní příšery, pašeráci i policie. To vše můžeš v tomto fascinujícím rozlehlém světě potkat. Bojuj o přežití pomocí těch nejlepších zbraní, nebo naopak uzavírej spojenectví s těmi, které na své cestě potkáš. Taktika je důležitá!
Nelítostné souboje

Vyber si své povolání

Zvol si svou cestu, která je nejblíž tvému srdci. Máš obchodního ducha nebo tě spíš táhne role piráta, či nájemného vraha? Vyber si, co tě nejvíc baví. Doluj vzácné suroviny, tvoř nové produkty, shromažďuj bohatství a vydělávej v prosperující ekonomice. Peníze pak použiješ k vylepšování svého vybavení. Budeš to potřebovat. Čím hlouběji se totiž dostaneš ke svému cíli, tím bude cesta nebezpečnější.
 
Vyber si své povolání

Přežije ten nejsilnější

Postav tu nejlepší vesmírnou loď, vylepši si skafandr i zbraně. Abys přežil v nelítostných podmínkách galaxie, musíš být ten nejlepší!
 
Přežije ten nejsilnější
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Survival
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: