No Rest for the Wicked - PC

Kód: 9611
ZDARMAZDARMA
No Rest for the Wicked - PC
789 Kč 652,07 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Píše se rok 841 – král Harol je mrtev. Když se zpráva o jeho smrti roznese po celém království, přejde koruna na jeho arogantního, ale nevyzkoušeného syna Magnuse. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viscerální precizní akční hra od Moon Studios, tvůrců série Ori.

Píše se rok 841 – král Harol je mrtev. Když se zpráva o jeho smrti roznese po celém království, přejde koruna na jeho arogantního, ale nevyzkoušeného syna Magnuse.

A co hůř, vrátila se zhoubná nákaza, která se neobjevila už tisíc let a která se šíří po celé zemi a kazí vše a všechny, kterých se dotkne. Madrigal Seline, bezohledná ambiciózní členka církve, vidí v nákaze příležitost, jak se ukázat v očích svého boha.

Tyto síly se sbíhají na zapadlém ostrově Isola Sacra, kde mezi rozpadajícími se ruinami ostrova bojují o kontrolu povstalecké skupiny a provinční vláda.

Jsi Cerim, svatý válečník obdařený pozoruhodnými schopnostmi a přísahající porazit nákazu za každou cenu. Tenhle úkol je však stále náročnější, protože se zaplétáš do těžké situace lidí a rozsáhlého politického boje v utlačované zemi. Chaos tě bude zmítat všemi směry, zatímco se budeš snažit očistit zemi od zla a ovlivnit osud království.

 

No Rest for the Wicked – klíčové funkce

No Rest for the Wicked – snímek obrazovky zobrazující boj

Brutální a přesný boj

Zdokonal své dovednosti pomocí systému, který tě bude pobízet k promyšlenému a strategickému přístupu. Bojuj proti hrozivým stvořením, nepřátelským vojákům a trestajícím bossům v napínavých a krutých soubojích. Vnímej váhu každé zbraně, očarovávej zbraně runami, vyráběj vzácná brnění a vytvářej si postavy na míru, které budou vyhovovat tvému hernímu stylu.

No Rest for the Wicked – snímek obrazovky zobrazující monarchu

Výpravná lidská sága 

Objev vyzrálý, temný příběh na drsném pobřeží ostrova Isola Sacra. O trůn soupeří lstiví vládci a zuřiví rebelové – a to vše v době, kdy se zemí šíří prastará nákaza, která mění její obyvatele v obludné verze sebe sama.

No Rest for the Wicked – snímek obrazovky zobrazující boj v květinovém poli

Ručně vytvořený svět

Zahraj si pečlivě vytvořený oživlý obraz s neuvěřitelným smyslem pro detail. Krása vyzařuje z každého záběru, od sluncem zalitých Nížinných luk až po vnitřnostmi potřísněné, pokřivené stíny Bezejmenného průsmyku. Každá nová lokace je domovem vlastních lidí, problémů, skrytých pokladů a tajemství, která je třeba odhalit.

No Rest for the Wicked – snímek obrazovky zobrazující větrný mlýn

Poděl se o dobrodružství

Zahraj si No Rest for the Wicked až se třemi přáteli v online hře pro více hráčů. Každý úkol, bosse i metr čtvereční Isola Sacra můžete prožít společně. Svou skupinu můžeš také opustit a vydat se na cestu na vlastní pěst – volba je jen na tobě.

No Rest for the Wicked – snímek obrazovky zobrazující vstup do města

Vlastní domov

Odpočinout si můžeš v městečku Sacrament, kde si můžeš koupit nemovitost a zařídit si ji podle svého. Lovem ryb na pobřeží a obděláváním půdy si můžeš vyrábět jídla, která ti doplní zdraví a zvýší statistiky. Seznam se s rozmanitými prodejci a obyvateli města a navrať Sacramentu jeho bývalou slávu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: