OlliOlli World - PC

Kód: 6140
Novinka
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

S hrou OlliOlli World zažijete skvělý zážitek, kdy budete projíždět svět, dělat si kamarády a vyhrávat jednotlivé mise se svým skateboardem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OlliOlli World

  • OlliOlli World je nová odvážná skateboardová akční platforma, která překypuje osobností. Listujte a proplouvejte živým a pulzujícím světem Radlandie, setkávejte se s barevnými postavami, zatímco budete brousit, trikovat a vzduchovat, abyste objevili mystické skate bohy na své výpravě za Gnarvanou.
  • Procházejte se nádherným a podivným světem, zatímco budete přijímat mise, výzvy a nacházet nové přátele. Přizpůsobte si vzhled, triky a styl své postavy a zažijte prozkoumatelné úrovně s několika cestami, které poskytují řadu příležitostí k vyjádření hráče.
  • Vyzvěte svět v ligách nebo vyzvěte přítele, aby porazil vaše nejlepší triky na jedné z milionů sdílených úrovní. Zažijte dostupnost, hloubku a hráčskou svobodu, když se ponoříte do typického flow stavu hry OlliOlli World.
  • Vydejte se na výlet napříč bujnou skateboardovou utopií, která je až po okraj naplněná výstředními postavami a pulzujícími místy, která přímo lákají k prozkoumání. Najděte si svou hru v nafukovací uličce nebo se vydejte do Los Vulgas, abyste objevili nové cesty, nové vedlejší úkoly, odměny a epické triky. Vše perfektně doplněno ručně vybranou kompilací skladeb IDM a Electronica.
  • Super těsné ovládání v kombinaci s vysoce rafinovanou hratelností zajišťuje hedvábně hladkou jízdu. Nejste profík? Nebojte se – OlliOlli World vás vítá s otevřenou náručí a umožňuje novým hráčům bourat ulice a vytahovat nechutné metody, aniž by se museli bát, že budou osazovat obrubník. Myslíš, že na to máš? Dosáhněte mistrovství prostřednictvím milionů jedinečných úrovní v režimu sandbox nebo soutěžte proti soupeřům po celém světě v ligách s nesmírně hlubokým kombinovaným systémem s více než 100 tahy, které musíte zvládnout a kombinovat ve své bitvě o nejvyšší skóre.
  • Projeďte se po epickém skate-přístavu Radlandie a prokažte své dovednosti a odemkněte speciální odměny, které vám umožní upravit vzhled, triky a styl vaší postavy. Chcete bruslit v žabkách... jděte do toho. Chcete nosit bumble bee onesie ... ok, pak ... žádný soud. Ve světě OlliOlli, pokud jste na palubě, jde všechno!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: