Orcs Must Die! 3 - PC

Kód: 4204
Novinka
Neohodnoceno
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Orcs Must Die! 3 přináší chaotické masakrování orků na dosud nepředstavitelné úrovni. Ať už sólo, nebo s přítelem po boku, vyzbrojte se obřím arzenálem pastí a zbraní. Sekejte, upalujte, odhazujte a šokujte hordy odpudivých orků v tomto dlouho očekávaném pokračování cenami ověnčené série. Zcela nové válečné scénáře uvrhnou hráče proti těm největším orkským armádám, které se kdy shromáždily. Válečné stroje dodávají hráčům nezbytnou palebnou sílu, aby mohli sekat, bodat, upalovat a vykosťovat ty odporné vetřelce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orcs Must Die! 3 - PC

Sekejte, upalujte, odhazujte, šokujte, krájejte a masakrujte obrovské hordy odpudivých orků v tomto dlouho očekávaném pokračování cenami ověnčené série Orcs Must Die!.

Orcs Must Die! 3 přináší chaotické masakrování orků na dosud nepředstavitelné úrovni. Ať už sólo, nebo s přítelem po boku, vyzbrojte se obřím arzenálem pastí a zbraní. Sekejte, upalujte, odhazujte a šokujte hordy odpudivých orků v tomto dlouho očekávaném pokračování cenami ověnčené série.

Zcela nové válečné scénáře uvrhnou hráče proti těm největším orkským armádám, které se kdy shromáždily. Válečné stroje dodávají hráčům nezbytnou palebnou sílu, aby mohli sekat, bodat, upalovat a vykosťovat ty odporné vetřelce.

Víc všeho – Orcs Must Die! 3 přináší vše, co se fanouškům líbilo na prvních dvou hrách, a ještě víc. Víc orků, víc pastí, víc zbraní, víc vylepšení a navíc hra lépe vypadá. Všechno je na max a ještě výš.

Nový příběh – Zahrajte si zcela nový příběh zasazený do doby více než 20 let po Orcs Must Die! 2, kde válečný mág a čarodějka znovu vybudovali řád a vycvičili nové mladé učedníky.

Válečné scénáře – Zcela nové válečné scénáře naplňují příslib obřích rozměrů, které zavedla hra Orcs Must Die! Postavte se mohutným armádám orků na venkovních bojištích kolem hradů. Zlikvidujte stohlavé vlny orků dřív, než prolomí hradby a zbortí vaši trhlinu.

Válečné stroje – Abyste zvládli tyto hordy, budete potřebovat nové nástroje smrti a zkázy. Válečné stroje jsou pasti olbřímích rozměrů. Nastražte mega pružinovou past a vymrštěte desítky orků do vzduchu. Nasedněte na mega odpalovač výbušných sudů a rozpoutejte pyrotechnický chaos.

Nikdy to neskončí – Další legie orků přicházejí i dlouho po skončení příběhu. Vytesejte své jméno do síně slávy přemožitelů orků díky týdenním výzvám a zjistěte, jak dlouho dokážete přežít v nekonečném režimu.

Konejte drastické kroky – Orcs Must Die! 3 přináší kampaň Drastic Steps a obsah zdarma včetně děsivých létajících nepřátel, hrdinných válečných strážců a samozřejmě další nástroje pro ničení orků!

Kombinujte a přežijte – V novém režimu Míchačka se ocitnete proti odporným orkům, kteří se vyvíjejí díky rostoucí obtížnosti a zlomyslným pastem v kožnatém rukávu. Ale po každé zdolané úrovni si posbíráte vlastní modifikátory, které vám v boji pomohou!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Strategie, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: