Original War - PC

Kód: 3832
Neohodnoceno
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Velmi poutavá hra, která nás zavede do válečného konfliktu, odehrávající se předmilióny lety. Hrát můžete za Američanya Rusy, možnost hrát za Araby je určen pro multiplayer. Bohužel žádná strana, kromě Aliance nemá mírumilovné ambice a většinou se snaží totálně zničit toho druhého i za použití siberitové bomby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Original War - PC

Hra Original War je kombinací strategie a RPG, které nás zanese do válečného konfliktu odehrávající se před milióny lety. Original War Vám nabídne hraní za Američany nebo Rusy a pokud se rozhodnete pro multiplayer, zpřístupní se Vám i Arabové. Ovládněte svět za pomocí nejsilnějších stránek jednotlivých národů a zničte ty druhé. Je to o tom, kdo z koho dříve zničí a podmaní si tak svoje vítězství přede všemi. K dispozici jsou dvě kampaně, které dohromady čítají cca 35 dlouhých, zajímavých misí, které vás opravdu donutí přemýšlet.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: