Overcooked! 2 - Season Pass

Kód: 2018
Neohodnoceno
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Uspokojte svůj hlad po kulinářské akci díky Overcooked! 2 Season Pass. Season Pass servíruje přístup ke 3 porcím obsahu s dalšími jídly, mechanismy a ještě více šílené zábavy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Overcooked! 2 - Season Pass

Uspokojte svůj hlad po kulinářské akci díky Overcooked! 2 Season Pass.

Season Pass servíruje přístup ke 3 porcím obsahu s dalšími jídly, mechanismy a ještě více šílené zábavy!

První chod (již k dispozici): Campfire Cook Off 

Shromážděte se kolem táboráku, abyste pocítili chuť S'more Overcooked 2!

Nastává čas žertů u ohně a cestování lesy Cibulového království. Ke Kevinovi a Cibulovému Králi se připojují čtyři noví kuchaři, kteří se vyznají v polní kuchyni - šéfkuchař Průzkumník, šéfkuchař Medvěd, šéfkuchař Bobr a brýlatý šéfkuchař Výr.

Budete muset sekat dříví, aby nezhasl oheň při přípravě zdravé snídaně nebo chutné s'more, překonat 15 nových úrovní v lesních táborech. Kvůli novým batohům, které obsahují přísady, které tým kuchařů potřebuje pro nakrmení hladových táborníků, bude nutná spolupráce.

  • Druhý chod: Overcooked! 2 - Night of the Hangry Horde
  • Třetí chod: bude oznámen

 

Doufáme, že máte místo na nášup!   

 

OVERCOOKED 2

Popadněte zástěru, nažhavte sporáky a sestavte tento šťavnatý tým kuchařů. Dnes máme speciální menu: „TOO MANY COOKS”! S pomocí této pětice nových šéfkuchařů budete sekat, krájet, smažit a servírovat nejúžasnější delikatesy pod sluncem! Tito kuchyňští mistři mají styl, sebedůvěru a talent!

Představujeme...

Šéfkuchaře Opici: Hlavně nezapomeňte na banán!

Šéfkuchaře Tříbarevnou kočku: Tato kočka má čich na skvělá jídla a díky ní pukne nejedno srdce (a vejce)!

Šéfkuchaře Mrože: Veterán gastronomie, který se skutečně vyzná. Ukáže vám, co to je opravdový úlovek! Šéfkuchaře Fialového mimozemšťana: Těšte se na nadpozemské pokrmy!

Šéfkuchaře Jednorožce: Fantastické chutě a magické suroviny učinily z tohoto kuchaře skutečnou legendu! Tako pikantní nabídka těch nejvypečenějších šéfkuchařů zajistí, že bude co jíst... a hlavně vařit!

Overcooked! se vrací s další várkou kuchyňského šílenství. Vraťte se do Cibulového království a sestavte svůj tým šéfkuchařů v klasickém gaučovém co-op režimu nebo online multiplayeru pro až 4 hráče.

Nahoď zástěru... nastává čas na záchranu světa (opět)!

Z pánve rovnou do ohně…

Už jste jednou zachránili svět před hrozným bossem jménem Ever Peckish. Ale objevilo se nové nebezpečí. Musíte se vrátit zpátky do kuchyně a čelit hladovým útokům nesnězených, „The Unbread“!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: