Pathfinder: Wrath of the Righteous Season Pass - PC

Kód: 4342
Neohodnoceno
230 Kč 190,08 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

V novém season pass pro hru Pathfinder: Wrath of the Righteous obdržíte tři DLC. Je třeba mít zakoupenu hru Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pathfinder: Wrath of the Righteous - PC

Získejte přístup ke třem nadcházejícím DLC a ušetřete na jejich nákupu jednotlivě.


Nová doplňková kampaň. Importujte svou postavu z hlavní kampaně do okamžiku jejího největšího triumfu - vítězství nad Worldwound. Odpovězte na prosbu mocné entity a nechte Golariona bránit časoprostorové kontinuum před hrozícím kolapsem. Využijte své bezkonkurenční mytické síly k boji se skutečně neporazitelnými protivníky. Tato dodatečná kampaň nabízí 7–8 hodin hraní.


Nová doplňková kampaň. Útok démonů na Kenabres mnohým změnil život. Zatímco mytický hrdina a jejich věrní společníci měli plné ruce práce s osvobozováním města, obyčejní lidé museli najít způsob, jak přežít, a spoléhat se pouze na své skromné ​​schopnosti.
Spojte se s dalšími přeživšími a pokuste se dostat do taverny Defender's Heart, poslední opory křižáckých sil ve městě. Vyberte si, kdo se připojí k vaší skupině, a dělejte obtížná rozhodnutí o přidělování omezených zdrojů. Pamatujte si-v Kenabres zničeném ohněm může každý svitek a lektvar znamenat rozdíl nejen v boji jednotlivců, ale také ve vašem přežití. Jednejte v nejlepším zájmu skupiny nebo se soustřeďte pouze na své vlastní blaho. Importujte své volby do hlavní kampaně a těšte se, až se tento příběh bude vyvíjet v dalších DLC. Tato dodatečná kampaň nabízí 6–7 hodin hraní.


Nový nepoctivý režim s částečnou integrací do hlavní kampaně. V Alushinyrrově přístavu vylezte na palubu prokleté lodi, která vás přenese do tajemné vířivky ztracené uprostřed Půlnočních ostrovů. Ponořte se a objevte žalář, jehož rozměry můžete jen hádat. Vydejte se na průzkum slávy, kořisti a bitev a postavte se tváří v tvář tajemství, které bude ku prospěchu buď Nocticula, milenky souostroví, nebo jejích nepřátel. Úrovně žaláře, vytvořené pomocí generování náhodných zón, jsou osídleny různými nepřáteli, záludnými pastmi a tajnými místnostmi. Vrátíte se vítězně do Alushinyrry-jinak se zakletá loď vrátí sama, naložená trofejemi z poslední expedice, aby čekala na nové hledače dobrodružství.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční, Strategie, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: