Phantom Fury

Kód: 9619
ZDARMAZDARMA
Phantom Fury
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Phantom Fury je pokračování FPS hry Ion Fury z roku 2019, která si získala srdce fanoušků retro stříleček svou svižnou hratelností, zábavnou akcí a stylizovaným grafickým designem. Druhý díl se snaží v tomto trendu pokračovat, ale naráží na technické problémy a slabý příběh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Phantom Fury je pokračování FPS hry Ion Fury z roku 2019, která si získala srdce fanoušků retro stříleček svou svižnou hratelností, zábavnou akcí a stylizovaným grafickým designem. Druhý díl se snaží v tomto trendu pokračovat.

Hratelnost:

  • Nekonečná akce: Phantom Fury staví na frenetické akci, kdy se neustále potýkáte s hordami nepřátel. K dispozici je široký arzenál zbraní, od pistolí a brokovnic po raketomety a vrhače pěny.
  • Vylepšování zbraní: Zbraně si můžete vylepšovat a přidávat jim různé modifikace, které zvyšují jejich účinnost.
  • Interaktivní prostředí: Prostředí hry je do jisté míry interaktivní - krabice můžete zvedat a házet, šipky házet na terče a dokonce si zahrát i pinball.
  • Různorodé mise: Hra nabízí pestrou škálu misí, od střílení v tajných laboratořích po řízení vozidel a plížení se vojenskými základnami.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: