Pinnacle Studio 26 Ultimate

Kód: 7197
Akce Tip
Neohodnoceno
897 Kč 741,32 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Objevte jedinečnou bránu k pokročilým úpravám videa s Pinnacle Studio™ 26!
Využijte sofistikované nástroje, kreativní funkce a ovládací prvky klíčových snímků a upravujte svá videa s výjimečnou přesností a zvýšeným výkonem. Začněte své projekty pomocí tematických šablon, kombinujte fotografie a videa na vícestopé časové ose a experimentujte s kreativním obsahem, abyste vytvořili všechny typy videí a nechali je vyniknout. Snadno sdílejte své finální projekty online, exportujte do oblíbených formátů souborů nebo vypalujte na disk pomocí vlastních nabídek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Jednouživatelská komerční licence, elektronická licence.

ML = multijazyková verze včetně češtiny

Objevte jedinečnou bránu k pokročilým úpravám videa s Pinnacle Studio™ 26!

Využijte sofistikované nástroje, kreativní funkce a ovládací prvky klíčových snímků a upravujte svá videa s výjimečnou přesností a zvýšeným výkonem. Začněte své projekty pomocí tematických šablon, kombinujte fotografie a videa na vícestopé časové ose a experimentujte s kreativním obsahem, abyste vytvořili všechny typy videí a nechali je vyniknout. Snadno sdílejte své finální projekty online, exportujte do oblíbených formátů souborů nebo vypalujte na disk pomocí vlastních nabídek.

Tvořte s inspirací. Úpravy pomocí Pinnacle.

 

1. VYLEPŠETE SVŮJ PROCES ÚPRAV POMOCÍ NÁSTROJŮ A FUNKCÍ PROFESIONÁLNÍHO KALIBRU.

Posuňte svou produkci na vyšší úroveň a udělejte dojem s pevnou sadou editačních nástrojů vytvořených v Pinnacle Studio 26. Plynule upravujte HD videa v 6 stopách a zároveň prozkoumejte sofistikované funkce a flexibilní pracovní prostor. Přijměte pokročilé úpravy, když kreativní nápady udeří, a využijte výkonné nástroje, jako jsou Úpravy MultiCam, Stop Motion Animation, Split Screen Video, základní Color Grading a další. Posuňte to ještě dál a vylaďte téměř každý detail pomocí přesných ovládacích prvků klíčových snímků – podpis pro Pinnacle Studio.

2. ROZŠIŘTE SVÉ KREATIVNÍ MOŽNOSTI POMOCÍ ÚPRAV BAREV A PŮSOBIVÝCH EFEKTŮ.

Rozšiřte své možnosti barev pomocí Pinnacle Studio a prozkoumejte stovky kreativních nástrojů, šablon, filtrů a efektů. Jděte nad rámec běžných korekcí videa a stylizujte své produkce pomocí uměleckých filtrů nebo použijte profily LUT pro okamžité barvy v kinematografické kvalitě. Prozkoumejte výkonné nástroje pro korekci barev, které zvýrazní nejlepší osvětlení v každé scéně, nebo si zahrajte se selektivní barvou, abyste zvýraznili jeden odstín a zaostřili na důležitý aspekt fotografie. Experimentujte s titulky a přechody, stejně jako s 3D objekty a efekty – to vše pro zvýšení filmových filmů. Nezapomeňte klepnout na šablony projektů pro rychlou prezentaci a tematickou tvorbu videa. Pinnacle Studio vám umožňuje objevovat jedinečné a neomezené kreativní transformace.

3. KLEPNĚTE NA JEDNODUCHÉ NÁSTROJE PRO SNÍMÁNÍ VIDEA A NAHRÁVÁNÍ OBRAZOVKY.

Pinnacle Studio usnadňuje vytváření jedinečných a kreativních videí s více kamerami. Zachyťte video z webové kamery, zvuk systému, zvuk mikrofonu a nahrávejte obrazovku pomocí funkce MultiCam Capture 2.0 Lite. Rozšiřte své možnosti projektu s více kamerami ještě více pomocí funkce MultiCam Editing a upravte záběry ve dvou zdrojích videa. Snadno synchronizujte video a vyberte úhel, který chcete zobrazit při přehrávání videa, nebo rychle vytvořte efekty obrazu v obraze. Pinnacle Studio vám umožňuje vytvářet poutavá videa s návody, výukové programy, prezentace, online výzvy a další videoprodukce s více kamerami.

4. NAHRÁVEJTE, UPRAVUJTE A VRSTVTE SVŮJ ZVUK KREATIVNĚ.

Dokončete svou produkci videa s leštěným zvukem v Pinnacle Studio. Snadno vrstvte video a zvukové stopy, upravte hlasitost a přidejte efekty vyblednutí nebo zcela ztlumte zvuk pouhými několika kliknutími. Vychutnejte si pohodlí nástrojů pro nahrávání zvuku zabudovaných do časové osy a rychle přidejte hlasový komentář, dialog a vyprávění do jakéhokoli projektu. S knihovnou zvukových efektů a hudbou bez licenčních poplatků, kterou můžete prozkoumat, vám Pinnacle Studio umožňuje vytvářet pouze ta nejlépe znějící videa!

5. VYUŽIJTE PINNACLE STUDIO NA MAXIMUM DÍKY NEUVĚŘITELNÉ KNIHOVNĚ VÝUKY.

Knihovna výukových materiálů studia Pinnacle Studio vám pomůže vyrazit na vlastní nohy a vytvářet kvalitnější videa a zároveň výrazně rozšiřovat své editační dovednosti. Naučit se střih videa vyžaduje čas a Pinnacle Studio poskytuje zdroje k prozkoumání rozhraní a jeho posunu o krok dále, až bude připraveno. Rozšiřte své odborné znalosti a naučte se nové techniky s profesionálními tipy a triky - v písemných i video tutoriálech. Ptejte se a spojte se s ostatními uživateli v našich uživatelských fórech. Zvládněte vše od základních úprav až po pokročilé techniky s naší knihovnou zdrojů na dosah ruky. Staňtese součástí komunity určené pro video nadšence a video mastery a objevte skutečný výkon, přesnost a kontrolu nad Pinnacle Studio.

 

6. SDÍLEJTE SVÁ VIDEA NAPŘÍČ OKRUHY UŽIVATELŮ, FORMÁTY A ZAŘÍZENÍMI.

Podpora Pinnacle Studio pro všechny oblíbené formáty souborů a zařízení vám dává možnost převzít kontrolu nad exportem. Vypalte své video projekty na disk, nahrajte své záběry přímo na YouTube nebo Vimeo nebo výstup videa do jednoho z mnoha populárních formátů pro zobrazení na svém oblíbeném zařízení. Dokončete svůj zážitek z videa a vytvářejte vysoce kvalitní DVD s více než 20 tematickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. S Pinnacle Studio máte svobodu zvolit si libovolný formát nebo kanál a můžete prezentovat své video jakémukoli publiku.

KLÍČOVÉ FUNKCE

• Rozlišení exportu videa - HD, 4K

• Střih napříč neomezeným počtem stop

• Vypálit disk s nabídkami - 100 šablon

• Úprava záznamů ze 6 ti kamer

• Nahrávání obrazovky

• Pokročilé funkce Color Grading

• Split Screen Video s klíčovými snímky

• Ovládací prvky klíčových snímků

• Editace zvuku plné funkce

• Drag-and-drop video úpravy

• Režimy prolnutí

• Inteligentní sledování objektů

• Sledování pohybu

• Maskování videa

• Bezproblémové přechody

• Color Wheels

• Funkce pro střih 360° videí

• Střih 4K a 8K videí

• Export kanálu alfa

• Podpora importu MXF souborů

• Podpora dalších formátů XAVC S, XAVC a DVCPRO HD dekódování

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Pro podporu AVCHD a Intel Quick Sync Video je vyžadován Intel Core i5 nebo i7 1,06 GHz nebo vyšší

Intel Core i7 4. generace nebo novější nebo AMD Athlon A10 nebo vyšší pro více kamer

• Operační systém Windows 11, Windows 10, pouze 64 bit
• Procesor* Intel Core i3 nebo AMD A4 3,0 GHz nebo vyšší
• RAM 4 GB nebo vyšší, 8 + GB vysoce doporučeno pro více kamer
• Grafická karta Minimální rozlišení
• Zvuková karta Zvuková karta kompatibilní se systémem Windows
• Místo na pevném disku 10 GB místa na pevném disku pro plnou instalaci

Pro instalaci, registraci a aktualizace je vyžadováno připojení k internetu. Pro použití produktu je nutná registrace.

FORMÁTY IMPORTU

• Video AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, Nešifrované DVD tituly (vč. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC** (H.265), GoPro LRV
• Audio MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
• Obrázek BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: