Planet Zoo Australia Pack - PC

Kód: 4273
Novinka Rozšíření
Neohodnoceno
132 Kč 109,09 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Zahrajte si nový datadisk do hry Planet Zoo, které promění vaší ZOO v ledovou krajinu. Opětovně tady máte nová zvířátka a výzvy. Zároveň se dvěma novými částmi budete čelit i novým výzvám jako manažer zoo. Jsou zde exkluzivní nová zvířátka. Je jich celkem čtyři. Určitě se nezapomeňte podívat do zoopedie, abyste věděli, jak se o ně starat. V nových částech hry se dostáváte například do Norska nebo Mexika. Záleží jen na vás, kam zamíříte. Své zoo tak můžete pokryt nádherným sněhem a vytvořit si svou Skandinávskou vesničku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Planet Zoo Australia Pack - PC

VÍTEJ V ZEMI ZÁZRAKŮ

  • Expanduj svou zoo a odvez návštěvníky k protinožcům s Planet Zoo: Australský balíček! Adoptuj 5 jedinečných a pozoruhodných australských zvířat a starej se o ně v propracovaných nových výbězích, použij více než 230 moderních a recyklovaných kusů vybavení pro návrhy poutavých scenérií a získej si ostruhy plněním zábavných úkolů ve vzrušujících nových zoo výzvách.
  • Staň se správcem a rozhoduj o úžasném živoucím světě rozlehlé Austrálie v Planet Zoo: Australský balíček.

 

KLÍČOVÉ PRVKY

Adoptuj nová zvížara - Přivítej koalu, dinga, klokana rudého, kasuára přilbového a tilikvu australskou do své zoo. Udělej koalám radost čerstvým eukalyptem, vyhraď si dost místa pro kasuára přilbového, jednoho z největších ptáků a sleduj klokany rudé vychovávat mláďata. Těchto pět úžasných zvířat se bude ve tvých krásně navržených výbězích cítit jako doma.

Více než 230 nových kusů vybavení - Vybuduj nádherné nové scenérie kombinací moderní architektury a recyklovaného materiálu. Najdeš mezi nimi domorodou faunu a flóru, veselé a barevné části scenérie a zábavné hračky pro zvířata pro zvýšení obohacení. Použij zlatavou pouštní Oceánii jako své plátno, vytvářej své vlastní základní stanice v divočině a oázy plné rostlin a života. S více než 230 kusy nového vybavení se můžeš vyřádit!

Ovládni ZOO výzvy - Objev nové výzvy čekající v Tanamské zoo. V této zoo výzvě budeš plnit mnoho zábavných úkolů, například zvyšovat spokojenost návštěvníků, adoptovat určitá zvířata nebo zvyšovat výdělky obchodů. Plněním úkolů se budeš posouvat v žebříčku. Čím rychleji úkoly splníš, tím lépe se umístíš.

Ponoř se do světa služby Steam Workshop - Planet Zoo: Australský balíček je plně kompatibilní se službou Steam Workshop. Připoj se ke komunitě a prohlédni si ty nejlepší výběhy a scenérie. Úžasný nový a originální obsah od hráčů se objevuje každý den.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: