Plants vs Zombies - PC

Kód: 3812
Neohodnoceno
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin Origin - Aktivace

Na vašem trávníku jsou zombie! A vaše jediná obrana je arzenál doma vypěstovaných rostlinek. Koste zombíky v 50 úrovních v režimu Adventure, ve 20 minihrách a v režimech Puzzle a Survival. Ponořte se do zenové zahrádky a skvělého nového obsahu – získejte 30 trofejí a udělejte si vlastního zombatara. Zábava nikdy neumírá!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plants vs Zombies - PC 

 
Zombie napadají váš domov a jedinou obranou je váš arzenál rostlin! Vyzbrojeni mimozemskými rostlinami, které mají hodnotu zombie, jako jsou peashootery a třešňové bomby, budete muset přemýšlet rychle a rychleji, abyste zastavili desítky druhů zombíků v jejich stopách. Překážky jako zapadající slunce, plazivá mlha a bazén přispívají k výzvě a díky pěti herním režimům, které vás čekají, zábava nikdy neumře!
 
Vlastnosti hry:
  • Smrtelně zábavná edice Game of the Year od studia PopCap je aktualizovaná a rozšířená o 20 zbrusu nových trofejí a interaktivní systém Zombatar™.
  • Datum vydání je orientační. Smrtelně zábavná hra roku!
  • Na vašem trávníku jsou zombie! A vaše jediná obrana je arzenál doma vypěstovaných rostlinek. Koste zombíky v 50 úrovních v režimu Adventure, ve 20 minihrách a v režimech Puzzle a Survival. Ponořte se do zenové zahrádky a skvělého nového obsahu – získejte 30 trofejí a udělejte si vlastního zombatara. Zábava nikdy neumírá!
  • Připravte se zasadit rostlinky! Opět! Stvořte si svého vlastního zombíka a sledujte, jak ve hře „ožije“. Musíte myslet rychle a sázet ještě rychleji, abyste postup zombií zastavili. Jste vyzbrojeni 49 zombozabijáckými rostlinami jako hráškostřelcem a třešňovými bombami, které vám pomohou ubránit se proti 26 druhům zombíků – včetně skokanů o tyči, šnorchlařů a kýblohlavounů. Anebo se starejte o svou zenovou zahrádku, kam žádná zombie nemůže vkročit.
  • Bojujte s 26 druhy zombíků včetně skokanů o tyči, šnorchlařů a bobačů. Můžete si udělat i vlastní zábavnou mrtvolu v Zombataru, který najdete jen v edici Game of the Year.
  • Hratelnost podobná hrám s obranou věžiček, kterou můžete vyzkoušet na systémech PC i Mac.
  • Zahrajte si pět herních režimů: Adventure, Mini-Games, Puzzle, Survival a uklidňující Zen Garden.
  • Pokořte všech 50 úrovní režimu – bojujte ve dne, v noci, v mlze, u bazénu i na střeše.
  • Vyslužte si 49 mocných powerful trvalek a sbírejte mince, za které si koupíte malého šnečka, vylepšení a mnoho dalšího
 
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: