Pokemon Violet - Nintendo Switch

Kód: 9211
Neohodnoceno
1 698 Kč 1 403,31 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Dobrodružství hry Pokémon Violet se odehrává v regionu Paldea – na rozlehlém území posetém jezery, mohutnými horskými masivy, lesy a pustinami. Na začátku si vyberete svého parťáka ze tří nových Pokémonů, ten bude vaši postavu doprovázet při dobrodružstvích, která vás ve hře čekají.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokemon Violet - Nintendo Switch

Dobrodružství hry Pokémon Violet se odehrává v regionu Paldea – na rozlehlém území posetém jezery, mohutnými horskými masivy, lesy a pustinami. Na začátku si vyberete svého parťáka ze tří nových Pokémonů, ten bude vaši postavu doprovázet při dobrodružstvích, která vás ve hře čekají. Celkem lze odehrát tři velké příběhy, které můžete plnit v libovolném pořadí. Pro zdokonalení svých trenérských schopností můžete využít přihlášení do projektu Lov pokladů na prestižní akademii v samém centru regionu Paldea. Tato zkušenost poslouží jako exkurze do světa trenérů Pokémonů, pomůže vám zvítězit ve všech osmi gymech a získat tak prestižní odznak šampiona.

Seznamte se s postavami v akademii

V akademii potkáte spoustu zajímavých postav, které vám pomohou s postupem hrou – třeba trenérku Nemonu, profesorku Sadu, spolužačku Penny, ředitele Clavella nebo učitele biologie Jacqa.

Seznamte se s postavami v akademii

Poznejte nové Pokémony

Na začátku své postavě vyberete jednoho ze tří parťáků, který vás bude následně doprovázet regionem Paldea. Bude to travní Sprigatito, ohnivýFuecoco nebo vodní Quaxly? Volba je jen na vás.

Poznejte nové Pokémony

Legendární způsob přemisťování

Ve hře na vás čeká legendární Pokémon Miraidon. Říká se, že jsou jeho schopnosti mnohonásobně silnější než schopnosti jiných Pokémonů. Umí změnit svou formu nebo se přizpůsobit terénu. Vyhoupněte se mu na hřbet a procestujte region z jednoho konce na druhý.

Legendární způsob přemisťování

Rozzařte své bitvy

Region Paldea je výjimečný schopností Terestal. Díky ní se Pokémoni mohou během bitev rozzářit jako drahokamy. Probudí v sobě větší sílu a zapomenou na své slabé stránky. Takového Pokémona nelze jen tak snadno porazit!

Rozzařte své bitvy

Hrejte s přáteli

Sdílejte radost ze hry s dalšími až třemi trenéry v online kooperaci. Vzájemně si pomáhejte, motivujte se a podporujte se v boji s divokými Pokémony. V komunitním Poké portálu můžete vyměňovat Pokémony nebo bojovat s ostatními trenéry v online zápasech.

Hrejte s přáteli

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Survival
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: