POSTAL Brain Damaged - PC

Kód: 6695
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Připravte se zažít POSTAL ze zcela nové perspektivy! Tento boomer-shooter spin-off fanouškovské franšízy Running With Scissors vás zavede hlouběji do králičí nory než kterákoli předchozí hra série. Už nejsi v ráji a věci začínají být divné, protože POSTAL: Brain Damaged se odehrává v pokřivené psychice samotného POSTAL DUDE!

Detailní informace

Detailní popis produktu

POSTAL Brain Damaged - PC

Připravte se zažít POSTAL ze zcela nové perspektivy! Tento boomer-shooter spin-off fanouškovské franšízy Running With Scissors vás zavede hlouběji do králičí nory než kterákoli předchozí hra série. Už nejsi v ráji a věci začínají být divné, protože POSTAL: Brain Damaged se odehrává v pokřivené psychice samotného POSTAL DUDE!Divoké prostředí? Ještě divočejší hratelnost! Zůstaňte věrní POSTAL’Stypickým tónem a humorem se hra velmi liší od všech předchozích titulů v sérii. To, co získáte, je rychlé, náročné a plné rozmanitých, pečlivě navržených nepřátel a prostředí. Pokud proplouváte přílivovou vlnou stříleček nebo si užíváte nejnovější díl této hry, kde se sami ujmete sil pekelných invazí na Zemi, budete se cítit jako doma (o to více, pokud váš domov opravdu páchne) .

Ujistěte se, že je vaše tělo připraveno:
  • Prozkoumejte zcela nový, ručně vytvořený svět plný překvapení
  • Zažijte náročnou, rychlou hru s pohybem podobným zemětřesení a pobuřujícím designem úrovní
  • Vydejte se na výlet bohatým, zkrouceným a neustále se měnícím prostředím vyšinuté mysli POSTAL DUDE
  • Střílejte různými šílenými zbraněmi na některé z nejpodivnějších nepřátel, kteří kdy zdobili obrazovky počítačů
  • Sledujte zcela původní příběhovou linii, díky které bude kontinuita POSTAL-VERSE ještě vylepšenější, než byla
  • Poslechněte si, jak se Corey Cruise vrací jako POSTAL DUDE, s hostujícími vystoupeními dalších hlasů, které milují fanoušci
  • Užijte si typický temný, hrubý humor a oslavu fantazijního násilí série POSTAL

Je to šílená hra pro šílené časy, děti! Od studia, které vám přineslo ELDERBORN a Blood West , přichází střílečka z pohledu první osoby, o které jste nevěděli, že ji ve svém životě potřebujete – POSTAL: Brain Damaged.

POPIS OBSAHU PRO DOSPĚLÉ

Vývojáři popsali obsah tohoto produktu jako:

Tato hra je boomerská střílečka, takže bude zahrnovat hodně střílení nepřátel, budou žvanit. Tato hra je také součástí franšízy POSTAL, takže očekávejte spoustu hrubého humoru a vulgárních výrazů. Také kreslení lidé s nízkým rozlišením ve spodním prádle nebo plavkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční, FPS, Survival
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: