PowerWash Simulator - PC

Kód: 6935
609 Kč 503,31 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Odplavte své starosti uklidňujícími zvuky vysokotlaké vody. Zapněte výkonnou myčku a odstřelte každé smítko špíny a špíny, které najdete. Vybudujte si vlastní podnikání v oblasti power-washingu a odemkněte nové nástroje, upgrady a další – to vše s jednoduchým uspokojením z power-washingu až po zářivý povrch. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PowerWash Simulator - PC

Odplavte své starosti uklidňujícími zvuky vysokotlaké vody. Zapněte výkonnou myčku a odstřelte každé smítko špíny a špíny, které najdete. Vybudujte si vlastní podnikání v oblasti power-washingu a odemkněte nové nástroje, upgrady a další – to vše s jednoduchým uspokojením z power-washingu až po zářivý povrch. 

Relaxujte, odpočívejte v singleplayeru nebo si hrajte s přáteli v online kooperaci; v každém případě se dobře bavte. Žádná špína není příliš tvrdá pro vaši řadu myček, trysek, čističů a nástavců. Od neformálních, čistých nadšenců až po hráče, kteří chtějí proniknout do tmy, každý se může zvednout a hrát, aby se cítil ponořený. Nasajte relaxační atmosféru a tempo bez stresu při odstraňování nečistot z teras, chodníků, vozidel a veřejných parků. Buďte kreativní a dělejte umění. Vaše trysky jsou vaše kartáče; okolí je vaše plátno. Posaďte se, uvolněte se a smyjte své starosti do odpadu.ČAS Uklidit OKOLÍ

Vybudujte své podnikání v režimu kariéry a dokončete různé špinavé práce v prašném městě Muckingham. Neexistuje žádné správné nebo špatné; žádný časový tlak ani konečné skóre, jen vy a nástroje, které potřebujete k odbourání stresu. Chcete čistý začátek? Odpočiňte si a přehrajte si své oblíbené úlohy ve hře Free Play. 

POWERWASH A CHILL

Relaxujte, odpočívejte a hrajte si s přáteli v Online Co-Op! Podejte pomocnou ruku svému nejbližšímu kamarádovi v režimu kariéry, nebo se až 6 přátel může vyřádit ve hře Free Play a pustit se do jakékoli úlohy, kterou hostitel již dokončil.

UDRŽUJ TO ČISTÉ

Pro ty, kteří hledají trochu větší tlak, překonejte své nejlepší skóre v režimu Challenge! Bojujte se špínou v různých scénářích; perte se s časem v Time Challenge nebo otestujte svou přesnost použitím co nejmenšího množství vody ve Water Challenge.

DOBRÁ ČISTÁ ZÁBAVA 

Graffiti, špína, mech a plísně, žádná špína není příliš odolná pro vaši řadu myček, trysek, čističů a nástavců. Různé typy nečistot mají různé úrovně houževnatosti, takže se ujistěte, že se svým vybavením začínáte taktizovat. Cítíte se skvěle? Pak upravte svůj vzhled pomocí návleků a rukavic!

RELAX, SPOKOJENOST ZARUČENA

Od neformálních, čistých nadšenců až po hráče, kteří chtějí proniknout do tmy, každý se může zvednout a hrát, aby se cítil ponořený. Nasajte relaxační atmosféru a tempo bez stresu při odstraňování nečistot z teras, chodníků, vozidel a veřejných parků. Stres se dostává k nám všem, takže se pohodlně usaďte, relaxujte a smyjte své starosti do kanálu.

SVĚT JE VAŠE PLÁTNO 

Vytvářejte umění čištěním tak, jak chcete. Vaše trysky jsou vaše kartáče; okolí je vaše plátno. Popusťte uzdu svému tvůrčímu talentu a přeměňte obyčejnou špínu ve výjimečné umělecké dílo. Podělte se o své techniky a předveďte svou zručnost při mytí energie a mistrovská díla pokrytá blátem!  

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Němčina, Ruština, Španělština, Polština, Japonština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: