Prison Architect - Perfect Storm - PC

Kód: 5922
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

„Kalamity“, jako jsou hluboké mrazy, vlny veder, napadení krysami a bleskové bouře, mohou způsobit strukturální poškození, snížit hodnocení věznic a způsobit zkázu v areálu. Rozšíření, je nutné vlastnit základní hru Prison Architect na platformě Steam.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prison Architect - Perfect Storm - PC

 

Blíží se bouře, Wardene!

Prison Architect: Perfect Storm způsobuje déšť pomocí grantů, pohotovostních služeb, školení personálu a katastrof.

Vzpoura před bouří

„Kalamity“, jako jsou hluboké mrazy, vlny veder, napadení krysami a bleskové bouře, mohou způsobit strukturální poškození, snížit hodnocení věznic a způsobit zkázu v areálu.

Přijďte Cell nebo High Water

Pro okamžitou pomoc při katastrofách jsou k dispozici pohotovostní služby pro hubení škůdců, instalatéři, opraváři a údržba silnic. Školení elektrikáře, kontroly chladu, požární bezpečnosti, školení první pomoci a odstraňování škůdců umožňují zaměstnancům zmírnit škody a zajistit hladký chod.

Uděleno útočiště

Granty na pomoc při katastrofách, vlny veder, nouzový protokol, pokles, pokročilý výcvik personálu a grant na modernizaci utilit financují tolik potřebné přípravy na pomoc při překonávání kalamit.

Prší krysy a psi

Zkontrolujte aktuální a předpověděné povětrnostní podmínky a používejte objekty předpovědi počasí, abyste byli informováni o jakýchkoli hrozících katastrofách.

Prison Architect je strategie od nezávislého studia Introversion ve které dostanete za úkol navrhnout, postavit a udržet v chodu vězeňský komplex. Hra, která se inspirovala např. Dwarf Fortress, je vyvedena v 2D grafice s pohledem z vrchu. 

Stavět budete různé budovy - cely, sprchy, kantýny, dílny, zbrojnici či ostnaté ploty a vysoké zdi, aby to vězni neměli s útěkem tak jednoduché. Je třeba najímat personál - stavební dělníky, uklízeče, kuchaře a samozřejmě strážníky, kteří budou na vše dohlížet. Do vedení věznice lze najmout také speciální NPC jako je ředitel věznice, správce či účetní, přes které lze odemykat různé upgrady. 

Každý vězeň je unikátní osobnost s vlastní historií, vzhledem a charakterovými rysy. Všichni ale mají stejné potřeby - chtějí dostat najedeno, dobře se vyspat či se třeba vidět s členy rodiny. Právě o uspokojování jejich potřeb je velká část hry. Pokud jsou vězni s něčím hrubě nespokojeni, mají tendence dělat problémy. Mohou třeba z jídelny propašovat příbory a napadnout poté stráže. Je tedy vhodné nastavit určité bezpečnostní procedury a vězně u východu z jídelny kontrolovat na detektoru kovů. 

Časem je možné nabídnout vězňům rekvalifikační kurzy - mohou se učit v kuchyni či v dílně, ostatní mohou chodit třeba k psychologovi a zkusit řešit svoje násilné choutky. To vše zvyšuje šanci vězňů zapojit se po propuštění z vaší věznice do normálního života. Pokud všechny prostředky selžou, stále je možnost poslat násilníka na samotku bez oken a toalety nebo využít ultimátní řešení ve formě elektrického křesla.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: