Pro Cycling Manager 2021 - PC

Kód: 2265
Neohodnoceno
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Spravujte jeden z 80 týmů ve více než 260 závodech a 700 etapách. Od strategie po nábor – to nejdůležitější rozhodování bude jen a jen na vás. Užijte si větší realismus a autenticitu díky novým funkcím, které byly přidány pro ročník 2021.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Cycling Manager 2021 - PC

 
 
 

Další ročník cyklistické hry Pro Cycling Manager je tady a s ní i spousta novinek, které zpestří váš požitek ze samotné hry. Opět v roli manažera budete mít možnost si vytvořit svůj vlastní tým nebo spravovat již existující cyklistický tým, u kterých vás čeká řada nelehkých rozhodnutí.

Připravte se na nábor jezdců a vybudujte tým snů, přilákejte sponzory pro zajištění rozpočtu svého týmu, pečlivě vybírejte trenéry, kteří budou objevovat nové talenty, spravujte výzkumná zařízení a to vše s jediným cílem, a to dostat svůj tým na vrchol.

Mezi novinky patří všech 21 oficiálních etap Tour de France 2021, Mistrovství Evropy a národní týmy, nové licencované značky jako je Lazer, Specialized, Vision, Rudy Project, Corima, HJC, Canyon, POC, Merida. K dispozici je až 800 jezdců a 80 týmů přičemž váš čeká na 260 závodů a 700 etap.

Nechybí ani vylepšení stávajících funkcí jako je vylepšené chování peletonu, přepracovaná stránka týmů a statistiky jezdců, vylepšené a realističnější počasí, který má dopad na samotné jezdce. Díky tomu si můžete vychutnat realističnost při těch nejslavnějších a nejprestižnějších cyklistických závodech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: