Psychonauts 2 - Xbox One / Windows 10

Kód: 4302
669 Kč 552,89 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Tvůrci populární hry Brothers: A Tale of Two Sons představují novou kooperativní hru, kterou můžete hrát ve dvou lokálně či online. A Way Out je akční adventura, v níž hráči ovládají každý jednoho ze dvou hlavních hrdinů – Lea a Vincenta. Oba jsou odsouzení vězni a jejich touha po svobodě je svede dohromady. V průběhu hry vás čeká nejen únik z věznice, ale i snaha zůstat schovaní před autoritami po útěku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychonauts 2 - Xbox One / Windows 10

Razputin „Raz“ Aquato, vyškolený akrobat a silný mladý psychik, si splnil svůj celoživotní sen připojit se k mezinárodní organizaci pro psychickou špionáž známou jako Psychonauts! Ale tito psychičtí superšpióni mají potíže. Jejich vůdce nebyl stejný, protože byl zachráněn před únosem, a co je horší, v centrále se skrývá krtek.

Psychonauti 2

Hratelnost

Psychonauts 2 je kombinací bizarních misí a tajemných spiknutí a je dobrodružnou platformou s filmovým stylem a spoustou přizpůsobitelných psychických sil. Psychonauts 2 slouží ve stejné míře nebezpečí, vzrušení a smíchu, protože hráči vedou Raza na cestu myslí přátel a nepřátel na cestě k porážce vražedného psychického padoucha.

Psychonauti 2

Klíčové vlastnosti

  • Zažijte nápaditý, filmový příběh, ve kterém se mísí humor a intriky, který vám přináší legendární herní designér Tim Schafer (Grim Fandango, Brütal Legend, Broken Age).
  • Prozkoumejte jedinečná prostředí pomocí Razovy schopnosti ponořit se do mozku lidí, abyste bojovali s jejich vnitřními démony, odemkli skryté vzpomínky a vyřešili jejich emocionální zátěž.
  • Skok akrobaticky vzduchem, procházení po laněch a trapézách v pestrém, náročném a radostném plošinovém zážitku.
  • Využijte mocnou řadu psychických sil k výbuchu, spálení a levitaci věcí, nebo dokonce zpomalte samotný čas, abyste vyřešili hádanky o životním prostředí a bojovali s podivnými nepřáteli.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční, Dobrodružné
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: