Quake Enhanced - PC

Kód: 4285
Neohodnoceno
110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (4 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Užijte si originální, autentickou verzi Quake, nyní s podporou až 4K a širokoúhlého rozlišení, vylepšené modely, dynamické a barevné osvětlení, vyhlazování, hloubka ostrosti, originální, atmosférický soundtrack a ústřední melodie od Trenta Reznora a další. Nikdy nebyl lepší čas na hraní Quake.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Quake Enhanced - PC

Vyvinutý oceněné id Software, Quake ® je průkopnická, originál dark fantasy first-person střílečka, která Vás nadchne dnešní retro stylu FPS hry. S Quake (Enhanced) zažijte autentickou, aktualizovanou a vizuálně vylepšenou verzi originálu.

 

Zažijte vylepšenou původní hru

Užijte si originální, autentickou verzi Quake , nyní s podporou až 4K* a širokoúhlého rozlišení, vylepšené modely, dynamické a barevné osvětlení, vyhlazování, hloubka ostrosti, originální, atmosférický soundtrack a ústřední melodie od Trenta Reznora a další . Nikdy nebylo lepší období na hraní Quake .

 

Zahrajte si kampaň Dark Fantasy

Jste Strážce, válečník vyzbrojený silným arzenálem zbraní. Bojujte se zkorumpovanými rytíři, zdeformovanými zlobry a armádou pokroucených stvoření ve čtyřech temných dimenzích zamořených vojenských základen, starověkých středověkých hradů, lávou naplněných žalářů a gotických katedrál při hledání čtyř magických run. Teprve poté, co nasbíráte runy, budete mít sílu porazit dávné zlo, které ohrožuje celé lidstvo.

 

Získejte originální a nové rozšiřující balíčky

Quake také přichází s oběma původními rozšiřujícími balíčky: „The Scourge of Armagon“ a „Dissolution of Eternity“, stejně jako dvě rozšíření vyvinutá oceněným týmem MachineGames: „Dimension of the Past“ a zcela nový „ Rozměr stroje. “

 

Objevte zcela nové rozšíření „Dimenze stroje“

V nejhlubších hlubinách labyrintu leží jádro lávy a oceli známé jen jako Stroj. Křížová výprava napříč časem a prostorem proti silám zla, aby spojila ztracené runy, poháněla spící stroj a otevřela portál skrývající největší hrozbu pro všechny známé světy - zničte ho ... než nás všechny zničí.

 

Užijte si online a místní multiplayer a CO-OP

Bojujte s temnou fantasy základní kampaní a expanzemi v online kooperaci pro 4 hráče na místní nebo místní úrovni a soutěžte v čistém retro stylu boje s podporou pro 8 hráčů (online) nebo 4 hráče (místní rozdělení obrazovky) ) zápasy. Nabízí podporu dedikovaného serveru pro online dohazování a podporu peer-to-peer pro vlastní shody.

 

Stáhněte si další, bezplatné módy a mise

Rozšiřte své zkušenosti pomocí bezplatných, upravených, fanouškovských a oficiálních modů a misí, jako je Quake 64, který je nyní k dispozici ke stažení a hraní. Další fanouškovské a oficiální módy a mise již brzy.

 

Hrajte společně s Crossplay

Hrajte kampaň a všechny rozšiřující balíčky kooperativně nebo jděte od špičky až k patě v zápasech pro více hráčů se svými přáteli bez ohledu na platformu! Crossplay je podporován mezi PC (s podporou ovladače), Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a Nintendo Switch.

 

Získejte „originální“ a „vylepšenou“ verze

Hrajte jakoukoli verzi hry Quake, kterou upřednostňujete. Vlastnictví  Quake vám poskytuje přístup k Quake (Original), plně modifikovatelné, nedotčené verzi hry, která je k dispozici již roky, a Quake (Enhanced), nedávno vydané verzi hry s vylepšeným vizuálním zpracováním a upravenými doplňky. , vylepšená podpora pro více hráčů, crossplay, podpora ovladačů a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: