Railway Empire 2 - PC

Kód: 8827
Akce
Neohodnoceno
570 Kč 471,07 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Nastupte do rychlíku k bohatství a slávě ve hře Railway Empire 2! Oblékněte kabát chytrého podnikatele, převezměte malou železniční společnost na počátku 19. století a udělejte ze svých parních lokomotiv tažné koně ekonomiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Railway Empire 2 - PC

Railway Empire 2 je vynikající strategická hra, která tě vtáhne do fascinujícího světa železnice a podmaní tvou představivost. S novými možnostmi a zdokonaleným herním systémem se vrhneš do role největšího železničního magnáta v historii. Buduješ a spravuješ rozsáhlé železniční sítě, vyrábíš a obchoduješ s výrobky, a prosazuješ svou dominanci ve světě dopravy.

Railway Empire 2 is on its way onto PC Game Pass in May

Hra ti nabízí rozmanité kampaně a scénáře, které tě přenesou do různých historických období a exotických lokalit po celém světě. Musíš se vyrovnat s náročnými výzvami, jako je výstavba náročných horských tratí, překonávání přírodních překážek a soupeření s jinými železničními magnáty. Tvé strategické rozhodnutí ovlivní úspěch tvého podnikání a budování impéria na kolejích.

Railway Empire 2 rolls steam engines across two continents | Shacknews

Díky detailnímu grafickému zpracování a realistickému modelování lokomotiv a historických stanic se ponoříš do autentické atmosféry železničního světa. Railway Empire 2 je nekonečným zdrojem zábavy a výzev pro všechny, kdo mají rádi strategické hry a chtějí se stát pravými vládci světa železnic.

How to Use Warehouse in Railway Empire 2 | gamepressure.com

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: