Rayman Legends - Xbox One

Kód: 6147
Neohodnoceno
230 Kč 190,08 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Rayman, skákací multiplatformová hra, oceněna mnoha cenami za grafiku i hudbu, příchází konečně na Xbox ONE, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids přináší novou zábavnou plošinovku. Rayman Legends využívá veškerý potenciál. Když Rayman, Globox, a Teensies procházejí začarovaným lesem, objeví tajuplný stan spolu s okouzlujícími kresbami. Při bližším průzkumu si všimnou, že každý obraz zobrazuje nějaký příběh z mystického světa. Když se soustředí více na obraz na kterém je zobrazena středověká krajina, jsou náhle vcucnuti do obrazu a ocitají se na začátku nového dobrodružství. Musí běžet, skákat a bojovat aby se dostali přes každý tajuplný svět a objevili tajemství kreseb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rayman Legends - Xbox OneXONE Rayman Legends - Když někdo přijde se skvělým titulem a následně oznámí, že chystá pokračování, automaticky a mnohdy oprávněně předpokládáte, že už to prostě nebude ono. Rayman Legends ovšem tuto zásadu s neochvějnou jistotou popírá a posouvá celou raymanovskou sérii na novou, LEGENDÁRNÍ, úroveň.


Pokud existují univerzálně zábavné hry, Rayman Legends mezi ně suverénně patří. Pestrý svět s dechberoucími barvami a roztomilými bytostmi si užije zarputilý fanoušek krvavých stříleček i milovník vojenských strategií nebo fantasy adventur. Raymanovské legendy vyvolávají jen pozitivní pocity i ve chvílích, kdy už podesáté začínáte ze stejného místa. V Raymanovi je totiž všechno fajn, dokonce i umírání.

Rayman Legends


Nemusíte se tak předzásobovat ovladači, protože místo jejich vzteklého vrhání proti zdi se budete smát. Udržet vážnou tvář při pohledu na komiksovou křeč Teensíka v plamenech, které ho dostihly, protože jste nezvládli běh na čas před pohyblivou ohnivou stěnou, nebo na pády Raymana dobře umístěné do propasti, protože jste špatně načasovali skok, totiž vůbec nejde.

Raymana čeká několik legendárních světů, do nichž vstupuje stejně jako do jednotlivých úrovní-snů přes obrazy, které slouží jako portály. Jednotlivé světy mají vlastní unikátní stylizaci, takže Rayman nebo jakákoli jiná postava, za níž se rozhodnete hrát (Teensík, Barbara nebo třeba Globox - výběr postav se postupně rozšiřuje podle toho, jak je osvobozujete ze zajetí), procestuje pestrobarevnou paletu lokací od starého Řecka, přes verneovsky-bondovský podmořský světý až po psychedelický svět sladkostí či mexických tacos.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Arkády
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: