Ready Or Not - PC

Kód: 5897
Novinka
805 Kč 665,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Ready or Not je intenzivní, taktická střílečka z pohledu první osoby, která zobrazuje moderní svět, ve kterém jsou policejní jednotky SWAT povolány, aby zneškodnily nepřátelské a konfrontační situace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Realismus na prvním místě

Společnost VOID interactive konzultovala s policejními týmy po celém světě, aby vytvořila pravidla zapojení a systém bodování, které jsou náročné a realistické. Aby bylo možné posunout laťku dále s realističností, Ready or Not modeluje balistickou penetraci, ricochet, kevlar a dynamiku plátů, stejně jako expanzi a hybnost střely.

Robustní a přirozené ovládání

Prozkoumejte hluboký a zapojený systém manipulace se zbraněmi a manévrování hráčů, který je zaměřen na poskytnutí důstojníků bezprecedentní úrovně kontroly nad jejich situační efektivitou. Ready or Not využívá jednoduché a organické schéma ovládání, díky kterému nebudou hráči tápat a zapomínat na desítky klávesových zkratek.

Plánování

Zorganizujte přístup a poté proveďte misi v reálném čase. Důstojníci se mohou rozhodnout pro nasazení s předměty, jako jsou balistické štíty, beranidla, taktické žebříky a mnoho dalšího.

Velte svému týmu

Vedoucí týmů budou velet chytře navrženému týmu důstojníků AI pro jednoho hráče.

Různé režimy

Vneste pořádek do chaosu online s přáteli prostřednictvím taktického kooperativního zážitku, veďte crackový tým členů Swat řízený umělou inteligencí v sólové kampani bohaté na příběh nebo bojujte s nepoctivou organizací v nelítostném a konkurenčním prostředí pro více hráčů.

Inteligentní přizpůsobení

Díky přístupu k více než 60 unikátním předmětům mají hráči k dispozici nástroje pro řešení jakékoli situace. Správná kombinace optiky zbraně, úprav ústí hlavně, typů zásobníků a variant předpažbí dává důstojníkovi výhodu v boji. Případně naložit pláty a těžké brnění, aby se zabránilo rychlému konci, na úkor obratnosti. Důstojníci si také mohou přizpůsobit svou jednotku pomocí speciálních týmových záplat a uniforem.

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: