RedFall - PC

Kód: 8087
Neohodnoceno
420 Kč 347,11 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Redfall je FPS v otevřeném světě pro jednoho hráče i kooperaci od Arkane Austin, cenami ověnčeného týmu stojícího za hrami Prey a Dishonored. Redfall navazuje na odkaz pečlivě vytvořených světů a podmanivých simulátorů a přináší do této příběhové akční střílečky charakteristickou hratelnost tohoto studia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Redfall

Redfall je open-world, single player a co-op FPS od Arkane Austin, oceněného týmu za Prey a Dishonored. Redfall pokračuje v Arkaneově dědictví pečlivě vytvořených světů a pohlcujících simáků a přináší do této příběhové akční střílečky typickou hratelnost studia.

 • Odhalte pravdu, vezměte zpět Redfall
  Ostrovní město Redfall v Massachusetts je v obležení legií upírů, kteří zablokovali slunce a odřízli obyvatele od vnějšího světa. Prozkoumejte otevřený svět a ponořte se do hluboké příběhové kampaně při odhalování tajemství skrývajícího se za vzezřením upírů. Spojte se s hrstkou přeživších proti tvorům hrozícím vykrvácením města.

 

 • Zabijte sám nebo tým
  Redfall hladce spojuje možnosti hry pro jednoho a více hráčů, což umožňuje hráči vydat se do temnoty sám nebo se sdružit v kooperaci až pro čtyři hráče. Spoluhráči si mohou vyzkoušet různé hrdinské náplně a spojit své síly, aby našli kreativní řešení upíří apokalypsy. Budete sbírat arzenál specializovaných zbraní a přizpůsobíte si svou postavu jedinečnými vylepšeními a schopnostmi tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu pro střelbu zbraní, tajný boj a vše mezi tím.

 • Netradiční hrdinové vs. noc
  Upíři z Redfallu, vytvořeni špatnými vědeckými experimenty a obdařeni psychickými schopnostmi, vyzvou vás a váš tým, abyste byli kreativní. Vyberete si z týmu různorodých hrdinů – z nichž každý má své vlastní schopnosti specifické pro postavu – abyste překonali upíří legii a jejich potomstvo šílených následovníků.
  • DEVINDER CROUSLEY – Ověřený lovec kryptidů: Kryptozoolog a ctižádostivý vynálezce. Vyzbrojen zbraněmi své vlastní tvorby je na misi, aby se ukázal.
  • LAYLA ELLISON – Telekinetická hrozba: Studentka biomedicínského inženýrství, která se dobrovolně přihlásila na lékařskou zkoušku, kde se něco velmi pokazilo a zanechalo jí intenzivní telekinetické schopnosti.
  • REMI DE LA ROSA – Geniální Ingeniera: Brilantní bojová inženýrka, která strávila svůj život v první linii. S pomocí své robotické kohorty Bribóna je odhodlána pomoci zachránit přeživší Redfall.
  • JACOB BOYER – Mrtvé oko s nemrtvým okem: Bývalý vojenský ostrostřelec se stal soukromým dodavatelem. Podivné události na Redfall zanechaly Jacobovi tajemné upíří oko a spektrálního havrana, který nikdy není daleko od jeho boku.
 • Otevřený svět Redfall
  Redfall je skutečným zážitkem Arkane zasazeným do bohatého světa, který spojuje známé s mimořádným. Otevřený svět Redfall je ručně vytvořený mistrovskými designéry vesmírné stanice Prey's Talos I a Dunwallem společnosti Dishonored. Od kdysi rušného centra města a strašidelného lesa až po zdecimovanou přímořskou promenádu a ještě dál, budete bojovat přes základny kultistů a nadpřirozené psychické prostory, zatímco budete dávat dohromady mnoho záhad Redfall.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS, Kooperativní, Otevřený svět
Typ distribuce: elektronická
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: