Resident Evil 3 - PC

Kód: 871
Neohodnoceno
240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Hrůzostrašný příběh o nákaze a zkáze města Racoon City z roku 1999 se vrací v remaku kultovního survival hororu Resident Evil 3. Poslední nadějí na přežití pro důstojnici S.T.A.R.S. Jill Valentinové se stáváte vy. Cestou však budete čelit mnohým nástrahám a kupodivu nejnebezpečnější z nich nebudou infikované oběti, ale téměř nezničitelná biologická zbraň – Nemesis. Ta vás pronásleduje po celém městě a vzhledem k brutálnímu a velkému zbrojnímu arzenálu je ve vašem vlastním zájmu se kontaktu s Nemesis co nejvíce vyvarovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resident Evil 3

 

Hrdinka na stopě

Hlavní hrdinku Jill Valentinovou si můžete pamatovat již z prvního dílu, kdy unikla z děsivého sídla při prvním rozšíření viru T. Nyní se vydává po stopách tvůrců tohoto smrtícího viru a situace není o nic jednodušší.
Hrdinka na stopě

Klasická hratelnost, nový úhel pohledu

Temné místnosti, život ohrožující potyčky a nekonečné souboje v kombinaci s řešením náročných hádanek. Tyto osvědčené postupy ve hře zkrátka zůstat musely. Novinkou je však například posunutí kamery přes rameno hrdiny, díky čemuž si udržíte ve většině soubojů přehled o nebezpečí v okolí.
Klasická hratelnost, nový úhel pohledu

Mistrné zpracování

Nechte se unést skvělou grafikou díky RE Enginu doplněnému o fotorealistické scény, které jsou často až k nerozeznání od reality. Porazte všechny krvežíznivé zombie a dávejte si velký pozor na superlovce Nemesis, který na vás může čekat kdekoliv.
Mistrné zpracování

Zábava pro více hráčů

Součástí hry Resident Evil 3 je i rozšíření Resistance, které si můžete zahrát společně až se čtyřmi přáteli. Hráči se rozdělí na jednoho ředitele a zbylé přeživší. Jejich úkolem je splnit zadané úkoly, zatímco úkolem ředitele je za pomocí kamer, pastí a nepřátel, které ně posílá, přeživším v dokončení úkolů zabránit.
 Zábava pro více hráčů
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS, Hororová
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: