Ride 5 - PC

Kód: 8900
Neohodnoceno
980 Kč 809,92 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V důsledku třetí světové války dojde ke zničení většiny světa. Patříte k jedním z mála přeživších a máte před sebou jediný úkol: udržet se naživu. Nebude to ovšem vůbec snadné, neboť všude číhají nebezpečné zombie. Zvládnete si najít úkryt, zajistit dostatek potravy a sehnat zbraň, která vám pomůže odrážet útoky nemrtvých? Survival hra 7 Days to Die kombinuje prvky různých žánrů, jako je RPG, střílečka z první osoby nebo tower defense. Vydejte se prozkoumávat obrovský otevřený svět, vyrábějte předměty nezbytné pro přežití, vylepšujte schopnosti svého hrdiny a přetvářejte okolní prostředí ke svému obrazu. Prožívejte dobrodružství sami nebo spojte síly se svými přáteli v online multiplayeru. Kreativní režim vám umožní vybudovat herní svět podle svých představ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neuvěřitelná péče o detail nekončí u dokonalosti věrných reprodukcí, chování motorky během závodu ani dechberoucích vyhlídek. Dokonce i samotná obloha je nyní oslavou realismu, a to díky systému dynamického počasí a nových volumetrických mraků, které nyní budou měnit tvar a hustotu, budou interagovat s nasvícením a proměnlivými povětrnostními podmínkami. Grafika, animace, prostředí, technické detaily: všechno přispívá k pocitu, že tam skutečně jsi.


 

Kde je kolo, tam je cesta

Nadšení ti k vítězství nemusí stačit. Ale určitě postačí k tomu, aby ses naučil vítězství dosáhnout! Nehledě na počáteční úroveň tvých schopností, RIDE 5 ti pomůže využít svého kompletního potenciálu krok za krokem, a to díky zábavnému učení a uspokojivému zážitku. Přizpůsob si nové jízdní pomůcky s umělou inteligencí a ovládej brzdy, řezání zatáček, řízení, plyn a další pokročilé nastavení, díky kterému budeš moct zdokonalit svůj styl a rozvíjet svoje schopnosti!

Proslav se po svém

Chceš slávu a úspěch? Na vrchol tě čeká dlouhá, leč neuvěřitelná cesta! Od lokálních soutěží po ty nejnáročnější závody budeš testovat své schopnosti na těch nejúžasnějších tratích, kde budeš čelit lítým soupeřům s hodnocením podle svých schopností a poháněným pokročilou umělou inteligencí. Dokaž, že jsi nejlepší, vyšplhej po žebříčku a splň si sen o slávě.

Zábava má různé podoby

Ať už závodíš kvůli zábavě, anebo soutěžíš na vyšší úrovně, proti sobě samému, proti času či přátelům, ať už ti jde o cokoliv, RIDE 5 pro tebe bude mít dokonalý herní režim – stejně jako ty nejnáročnější závody všech dob: režim Endurance, kde je strategie a vytrvalost stejně důležitá jako rychlost. K dispozici budeš mít i nové ukládání během závodu, funkci přetáčení i online závody!

Multiplayer a rozdělená obrazovka

Najdi si soupeře po celém světě a zapomeň na hranice: cross-play mezi PS5 a Xbox Series a mezi PC uživateli na Steamu a Epic Game Store a nové dedikované online žebříčky tě skutečně dostanou na vrchol světa. A pokud máš radši lokální výzvu, můžeš si užít dvojnásobnou zábavu díky duelům v režimu rozdělené obrazovky a závodit spolu s kamarády.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: