RimWorld Biotech - PC

Kód: 8875
615 Kč 508,26 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Založte si rodinu s dětmi, experimentujte s genetickými modifikacemi a velte vlastní mechanoidní armádě a pracovní síle.

Pořiďte si děti a založte rodinu přirozenou nebo umělou cestou. Kolonisté mohou porodit dítě nebo využít náhradní matku, přijmout skupinu sirotků, a dokonce i plodit embrya ve strojích. Hrajte si s kolonisty na dohazovače, nebo nechte jejich vztahy růst organicky. Připravte se na porod a péči o děti a připravte se přivítat své malé na světě!

Udržujte bříško svého miminka plné dobrého jídla, vyzdobte mu rozkošný dětský pokojíček na hraní a postavte mu pohodlnou postýlku pro klidný spánek. Šťastná miminka dělají šťastné kolonisty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RimWorld

Založte rodinu s dětmi, experimentujte s genetickými modifikacemi a velte své vlastní mechanoidní armádě a pracovní síle.

Vychovat rodinu

Mít děti a vychovávat rodinu přirozenými nebo umělými prostředky. Kolonisté mohli porodit nebo použít náhradní matku, přijmout skupinu sirotků a dokonce otěhotnět embrya ve strojích. Zahrajte si se svými kolonisty na dohazovače nebo nechte jejich vztahy organicky růst. Připravte se na porod a péči o děti a připravte se přivítat své nejmenší na světě!

Pečujte o svá miminka

Naplňte bříško svého miminka spoustou dobrého jídla, vyzdobte si rozkošný dětský pokoj na hraní a postavte si pohodlnou postýlku pro dobrý noční odpočinek. Šťastná miminka dělají šťastné kolonisty.

Hlídejte si své děti

Dopřejte svým dětem bohaté a šťastné dětství vyvážením jejich života mezi práci a zábavu. Pomozte dětem splnit jejich vzdělávací touhy tím, že je necháte zkoumat přírodu, chatovat v rádiu, trávit čas ve třídě, snít, čmárat a sledovat dospělé při práci. Vybírejte u svých dětí vlastnosti a vášně v určitém věku – čím zdravější je jejich výchova, tím větší rozmanitost vlastností a vášní je k výběru.


Růstové kádě nabízejí levnější alternativu k normální výchově dětí. Použijte kádě k urychlení vývoje svých dětí, abyste rychle chrlili hloupé vojáky a prosté dělníky.

Genetická úprava

Vytvořte si své vlastní geneticky modifikované kolonisty známé jako xenohumani. Vytvářejte sbírku exotických genů tak, že je kupujete od obchodníků, přijímáte je jako odměny za výpravy nebo je extrahujete ze svého zvěřince xenolidských vězňů. Rekombinujte geny, abyste vytvořili bizarní a výhodné směsi vlastností a vybudujte svou kolonii xenohumanů!

Seznamte se s novými xenolidskými frakcemi

Zapojte se do nových frakcí složených z exotických xenohumanů. Mezi xenohumanské frakce patří otužilí prasečí lidé, piráti pijící jedy, nelítostní lovci neandrtálců a další. Frakce se od sebe cítí odlišně – to, jak zvládnete skupinu zuřivých chrličů ohně, se bude lišit od zastavení vlčích eskort vyslaných puškami s kožešinovými těly. Některé xenolidské kultury jsou přátelské, zatímco jiné jsou nepřátelské nebo raději nechávají na pokoji.

Přidejte se k nesmrtelným pijákům krve

Sanguofágové procházejí mezi lidmi nepozorovaně, zatímco skrývají nadlidské síly a pracují na nasycení jejich genetické potřeby krve. Sanguofágy poháněné superinteligentními nano-stroji jsou nestárnoucí, nesmrtelné, nadpřirozeně krásné a schopné vystřelit smrtící trny a léčit spojence. Můžete se připojit k jejich kultu, pokud to uznáte za hodné, nebo je donutit, aby vám udělili nesmrtelnost.

Sestavte a ovládejte mechanoidy

Udělejte ze svého kolonisty mechanitora – člověka s mozkovým implantátem, který jim umožňuje psychicky ovládat položivé stroje zvané mechanoidi. Vytvářejte mechanoidy jejich pěstováním v high-tech gestatorových tancích a ovládejte širokou škálu nových bojových a pracovních mechanoidů.


Postavte si mechanoidní armádu a experimentujte s různými bojovými taktikami pomocí rojů levných střelců na jedno použití, tankových obránců, odstřelovačů vystřelujících štíty, plivačů plamenů a dalších. Vyrobte si doma mechanoidní dělníky, kteří dokážou vyrábět zboží, zachraňovat a starat se o kolonisty, stavět a opravovat stavby, zasévat a sklízet úrodu, vozit věci a další úkoly. Rozšiřte svůj roj a upgradujte svého mechanitora na nezastavitelného mechlorda.

Vyzvěte super-mechanoidní šéfy

Povolej k boji tři nové supermechanoidní bosse. Porazte tyto supersmrtící nepřátele a jejich doprovod a sklízejte speciální mechanoidní žetony z jejich dýmajících slupek, abyste pokročili ve své technologii mechanoidů.

Přizpůsobte se znečištění

Vaše mechanoidní infrastruktura produkuje toxické odpadky. Pokud je odpad nezmrazený, znehodnocuje se a uniká znečišťující látky do životního prostředí. Znečištění otravuje vaše kolonisty, mutuje rostliny a zvířata, blokuje sluneční světlo a přitahuje obří nepřátelský hmyz. Spravujte svůj odpad nebo přijměte znečištění pomocí nového vybavení, detoxikačních orgánů a genetických modifikací.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: