Risk The Game of Global Domination - Nintendo Switch

Kód: 9231
Neohodnoceno
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Global Domination je tahová strategie a videoherní variace na známou deskovou hru, ve které se hráč zhostí role historických osobností jako Napoleon Bonaparte, George Washington nebo Kateřina Veliká a pokusí se pro sebe dobýt celý svět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Risk The Game of Global Domination - Nintendo Switch

Global Domination je tahová strategie a videoherní variace na známou deskovou hru, ve které se hráč zhostí role historických osobností jako Napoleon Bonaparte, George Washington nebo Kateřina Veliká a pokusí se pro sebe dobýt celý svět. Verbování a přesuny vojáků, útok na nepřítele i obrana vlastního území a získávání medailí jsou vaše pomůcky pro dosažení nejvyšší mety a kýženého vítězství. Hra obsahuje tři herní módy: klasický Risk, Secret Mission Risk a Capital Risk, každý s vlastní úpravou pravidel. Ty lze ještě nadále upravovat v nejrůznějších herních nastaveních. Až šest hráčů se může střídat u dvou ovladačů na jedné konzoli v multiplayerovém módu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: