Röki - Nintendo Switch

Kód: 9332
Neohodnoceno
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Röki je dobrodružná hra inspirovaná skandinávským folklórem - temnou současnou pohádkou, jejímž základem je dojemné vyprávění, přitažlivý umělecký styl, starobylé hádanky a atmosférický průzkum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Röki - Nintendo Switch

Röki je dobrodružná hra inspirovaná skandinávským folklórem - temnou současnou pohádkou, jejímž základem je dojemné vyprávění, přitažlivý umělecký styl, starobylé hádanky a atmosférický průzkum.

Připojte k Tove na fantastické cestě, abyste zachránili její rodinu; takový, který ji vezme hluboko do skrytého, dávno zapomenutého světa folklóru, plného podivných míst a ještě podivnějších tvorů.

Prozkoumejte prastarou divočinu, vyřešte její tajemství a zachraňte svou rodinu v této moderní dobrodružné hře pro všechny.

Odhalte živý pohádkový les

Prozkoumejte bohatý, podmanivý svět zimního skandinávského folklóru; plný detailů a oživený charakteristickým grafickým stylem Rokiho.

Spřátelte s příšerami

Hledejte starověké a magické tvory skandinávské divočiny; někteří jsou přátelští, někteří ne! Röki má bohaté obsazení jedinečných „strašidelných, ale okouzlujících“ postav – objevte náš vlastní přístup ke skandinávskému folklóru.

Hledejte dlouho zapomenuté předměty

Starověká divočina skrývá mnohá tajemství. Hledejte dávno zapomenuté předměty, které vám pomohou s dobrodružstvím.

Řešte hádanky divočiny

Röki je hra mozků, ne síly. Dokážete odemknout starověké cesty a vyřešit záhady starověku?

Vykreslete svou cestu

Tove zaznamenává svůj pokrok ve svém důvěryhodném deníku – to je její deník Grálu. Mapujte neprozkoumané regiony, ponořte do bohatého skandinávského folklóru, sbírejte kořist a získejte jedinečné odznaky „objevitele divočiny“.

DOBRODRUŽSTVÍ PRO VŠECHNY

Röki je dobrodružná hra pro všechny hráče - s nenásilnou hratelností, snadno přístupnými ovládacími prvky a univerzálními motivy. Hra je navržena tak, aby představovala výzvu, ale také by byla užitečná, když to hledající dobrodružství potřebují. Opravdu moderní přístup k žánru adventur.


Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Survival
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: