Scars Above - PC

Kód: 7237
Neohodnoceno
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Scars Above je náročná sci-fi akční dobrodružná střílečka z pohledu třetí osoby kombinující obohacující pocit z překonávání obtíží s působivým a spletitým příběhem, odehrávající se v tajemném mimozemském světě, který je třeba prozkoumat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scars Above - PC

Scars Above je náročná sci-fi akční dobrodružná střílečka z pohledu třetí osoby kombinující obohacující pocit z překonávání obtíží s působivým a spletitým příběhem, odehrávající se v tajemném mimozemském světě, který je třeba prozkoumat.

Některé věci neměly být objeveny...

Na oběžné dráze Země se objevuje kolosální a záhadná mimozemská struktura a omráčí celý svět; lidstvo to pojmenuje ‚Metahedron‘. Tým pro hodnocení a reakci vnímajících kontaktů (SCAR) – skládající se z vědců a inženýrů – je vyslán, aby to prozkoumal.

Věci nejdou podle plánu a Metahedron táhne tým přes vesmír na tajemnou extrasolární planetu. Hraje roli Dr Kate Ward - členky SCAR - která se probouzí omámená, sama v cizím, nepřátelském prostředí. S odhodláním přežít se vydáte najít svou posádku a rozluštit záhadu toho, co se stalo.

PŘEŽÍT PROTI VŠEM ŠPIČKÁM

Kate je astronautka a vědkyně – ne voják – ale je vynalézavá a odhodlaná udělat cokoliv, aby přežila.
Používejte kombinaci zbraní na dálku, zařízení, spotřebního materiálu a útoků na blízko, musíte řídit výdrž, když běžíte, uhýbáte, využíváte slabá místa a objevujete účinné taktiky, jak porazit své nepřátele Kombinujte různé elementární útoky, abyste překonali šance a prolomili jinak neprůchodné
překážky .
Vytvářejte různé předměty a pomůcky, které vám pomohou proti bezpočtu hrozeb na této exoplanetě.

PROZKOUMEJTE TAJEMNOU EXOPLANETU

Ponořte se do pečlivě vytvořeného dobrodružství inspirovaného klasikou sci-fi.
Prozkoumejte mimozemský svět plný bezpočtu hrozeb, nádherné krajiny a ruin, které naznačují prastarou, ale pokročilou civilizaci, která nějak zmizela.
Putujte různými biomy, jako jsou bažiny, mrazivé pustiny, podzemní jeskyně a mimozemská zařízení – to vše s vlastní sadou výzev, nepřátel, tajemství a ekologických nebezpečí.

VYDEJTE SE NA VÝZKUMNOU CESTU

Kate je ve své podstatě vědkyně a tyto vědecké znalosti využijete k získávání informací ze svého okolí skenováním artefaktů, materiálů a tvorů, abyste se dozvěděli o jejich vlastnostech, vlastnostech a slabinách.
Když budete prozkoumávat své okolí, budete provádět analýzy a získávat znalosti, které vám umožní vytvářet nové gadgety, zbraně a odemykat schopnosti ve stromech xenobiologie a inženýrství.

VZRUŠUJÍCÍ SOUBORY ŠÉFŮ

Strašidelné návrhy nepřátel – s různými strategiemi a taktikami – udrží střetnutí svěží a donutí vás najít kreativní způsoby, jak je porazit.

Zkušenosti Scars Above:

  • Ponořte se do vzrušujícího sci-fi dobrodružství inspirovaného klasikou tohoto žánru
  • Prozkoumejte tajemný a spletitý mimozemský svět – se spoustou záhad, které je třeba odhalit
  • Bojujte takticky, pomocí kombinace elementárních útoků, gadgetů a předmětů, využívejte prostředí a nepřátelské slabiny
  • Zapojte se do vzrušujících a náročných nepřátel a šéfů, od mohutných obludností pokrytých kameny až po noční můry číhající ve tmě.
  • Získat znalosti a získat nové dovednosti
  • Skenujte nepřátele, abyste se dozvěděli o jejich slabostech a chování
  • Použijte své vědecké dovednosti k provádění výzkumu a extrapolaci informací

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční, Adventura, Hororová
Typ distribuce: elektronická

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: