SCUM - PC

Kód: 1882
459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Jedná se o zajímavou multiplayer hru v otevřeném světě, kde budete muset přežit s různými hráči. Pokuste se neustále mířit výše. Je zapotřebí mít dostatek schopností a znalosti pro ultimátní zbraně. Jedná se o otevřený svět pro více hráčů. Hra nabízí spoustu možností, jak si svého hrdinu upravit k obrazu svému a zároveň vylepšit na vysokou úroveň. Je potřeba neustále získávat nové schopnosti, skvělé zbraně, se kterými se proti nepřátelům postavíte. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SCUM

SCUM má za cíl vyvinout hru na přežití pro více hráčů s otevřeným světem s bezprecedentní úrovní přizpůsobení, kontroly a postupu, kde znalosti a dovednosti jsou nejvyšší zbraní pro dlouhodobé přežití. Kombinace metodického plánování a řízení přežití je hardcore s volitelnými událostmi PvP, které jsou k dispozici každému kdykoliv. SCUM nabízí jedinečnou rovnováhu mezi simulací a akcí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: