Sea of Thieves - Sea Dog Bundle - PC/Xbox One

Kód: 7223
Rozšíření
Neohodnoceno
295 Kč 243,80 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

 Microsoft Store

Balení Sea Dog Pack obsahuje:

  • Klobouk s mořským psem
  • bundu
  • Šavle
  • Pistoli
  • Kompas
  • Lodní plachty
  • 10 000 zlatých

Pro začínající piráty, kteří si chtějí vytvořit vlastní legendu, nabízí balíček Sea Dog Pack skvělou pomocnou ruku. Ať už se chceš předvést v Aréně, nebo se o tobě jen mluví v hospodě, balíček Sea Dog Pack z tebe udělá dokonalého piráta díky barevné kosmetice a navýšení herní měny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sea of Thieves - Sea Dog Bundle - PC/Xbox One

Yo-ho-ho! Zvedáme kotvy a jde se rabovat! Sea of Thieves slibuje zábavnou a propracovanou "hru" na piráty, kde si spolu s kamarády složíte svoji posádku a v on-line bitvách se postavíte na moři i na souši konkurenčním posádkám. Hrát proti sobě mohou hráči na Xbox One a Windows 10.

 

STAŇTE SE PIRÁTY


Sea of Thieves je hrou ve znamení svobody, kamarádství, dobrodružství a napětí a nabízí tak dokonalý pirátský zážitek. Utvořte s přáteli pirátskou posádku a vydejte se na výpravy s cílem objevovat svět či vyhledávat střety. Dokončením výprav získáte zlato, zvýšíte svou reputaci ve světě Sea of Thieves a o krůček se přiblížíte statusu pirátské legendy!

 INOVATIVNÍ PRVKY


Utvořte s dalšími hráči pirátskou posádku, která táhne za jeden provaz, plní společné úkoly a dělí se o kořist. Vydáte se na velkolepé výpravy za legendárními artefakty a ukrytými poklady, pořád ale budete vědět, že někde za obzorem na vás číhá hrozba – ostatní hráči. Pod jakou vlajkou plují? A co od vás chtějí?

 

 

ROZVÍJEJÍCÍ DOBRODRUŽSTVÍ


Hráči si mohli Sea of Thieves již vyzkoušet díky technickému alfatestu. Jde o unikátní přístup k vývoji AAA hry, jež se tak formuje a dále rozvíjí díky nápadům a připomínkám komunity. Nové způsoby hraní budou odhalovány postupně s vývojem tamního světa.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Play Anywhere
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: