Secret Neighbor - PC

Kód: 5262
Neohodnoceno
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Secret Neighbor je multiplayerová sociální hororová hra, ve které se skupina vetřelců snaží zachránit svého přítele před strašidelným suterénem souseda. Jediným problémem je, že jedním z vetřelců je maskovaný soused.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Secret Neighbor

Secret Neighbor je multiplayerová sociální hororová hra, ve které se skupina vetřelců snaží zachránit svého přítele před strašidelným suterénem souseda. Jediným problémem je, že jedním z vetřelců je maskovaný soused. Jako soused si vyberete z několika tříd a využijete vše, co je v vašich silách, abyste zabránili vetřelcům uspět. Zpočátku jste v přestrojení a je jen na vás, abyste získali důvěru ostatních hráčů, abyste je odlákali ze skupiny a nechali je zmizet. Váš arzenál se skládá z užitečných vychytávek, jako jsou pasti na medvědy, tajná kontrolní místnost, kouřové bomby a další. Nejlepší hráči ve hře jsou ti, kteří přesvědčí skupiny lidí, že někdo jiný je soused.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: