Sekiro Shadows Die Twice - PC

Kód: 961
Neohodnoceno
1 900 Kč 1 570,25 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam GIFT - Aktivace

Nezemřete jen tak. V Sekiro: Shadows Die Twice od tvůrcůSekiro Shadows Die Twice z FromSoftware, stojících za takovými peckami jako je Bloodborne a série Dark Souls se dočkáte temného fantasy se zbrusu novou hratelností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekiro Shadows Die Twice

 

Vývojářské studio FromSoftware, které stojí za slavnými tituly jako Bloodborne nebo Dark Souls, vás vezme na výpravu do jednoho z nejkrvavějších období japonských dějin. V této akční adventuře s prvky fantasy a RPG se vžijete do role „jednorukého vlka“, zneuctěného a znetvořeného bojovníka, který jen štěstím unikl smrti. Nyní se vydává na záchranu mladého lorda, ale cestu si bude muset probojovat přes množství nepřátel. Kromě meče a své protetické ruky bude muset kombinovat řadu dalších nástrojů a schopností, jako je například neviditelnost. Vydejte se vstříc dobrodružstvím, objevujte pečlivě zpracovaný herní svět, hledejte užitečné nástroje a poznávejte další hrdiny.

 

 

Výprava do japonských dějin

Příběh hry se odehrává na konci 16. století v etapě japonských dějin, která se nazývá Sengoku nebo období válčících států. Čeká na vás temný a krvavý herní svět, ve kterém vám neustále hrozí nebezpečí, ale zároveň si vás získá svou autentičností.
Výprava do japonských dějin

V kůži zkušeného nindži

Hlavním hrdinou hry je zkušený a životem zocelený válečník – „jednoruký vlk“. Poté, co jen o vlásek unikne smrti rukou temného samuraje Ashiny, se vrací v plné síle s novou protetickou rukou, kterou můžete postupně vylepšovat a doplňovat o nástroje.
V kůži zkušeného nindži

Boj na život a na smrt

Po únosu mladého lorda se „jednoruký vlk“, který je zavázán jeho ochranou, musí vydat na jeho záchranu. A je připravený na cestě za pomstou obětovat všechno, dokonce i svůj život. Při tomto nebezpečném dobrodružství bude muset čelit mnoha různorodým nepřátelům.
Boj na život a na smrt

Propližte se hrou

V soubojích muže proti muži si nevystačí pouze s dobře nabroušeným mečem a dalšími zbraněmi, ale bude potřebovat také dostatek intuice. Základní mechaniku hry tvoří průzkum, během kterého hrdina může využívat svou neviditelnost a objevovat nové cesty i nástroje.
Propližte se hrou

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční
Typ distribuce: elektronická
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: