Sheltered 2 - PC

Kód: 4379
Neohodnoceno
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Brutální simulátor řízení přežití zasazený do postapokalyptické pustiny. Udržujte svoji frakci přeživších naživu, udržujte si úkryt a uklízejte zpustošený svět o zdroje. Přátelte se s frakcemi, s nimiž se setkáte, a obchodujte s nimi, nebo je silou ovládněte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sheltered 2 - PC

Sheltered 2 vychází z původního oblíbeného fanouška z roku 2015 a přináší nové výzvy a hlubší strategické hraní. Máte za úkol vytvořit vůdce a vybudovat svou frakci při správě zdrojů a řešení přírodních i lidských hrozeb. Všechno od hladovění a dehydratace po otravu radiací a útoky nepřátel může být fatální.

Nový systém Faction společnosti Sheltered 2 je klíčový pro úspěch základny. Rozesílejte výpravy za poznáním rozlehlé pustiny a navazujte vztahy nebo hořkou rivalitu s jinými tábory. Obchodujte se zdroji, abyste společně rostli a prosperovali; nebo se postavte proti sobě se soupeři v rozšířeném bojovém systému a podpořte své místo v pustině. Spojíte se nebo ovládnete ostatní frakce?

Funkce:
Frakce: Novinka v Sheltered 2, systém Frakce vám umožňuje vytvářet vztahy s jinými skupinami, které vaší základně poskytnou zdroje a podporu. Nebo popadněte zbraně a vezměte věci staromódně.

Správa zdrojů: Vyrovnávejte potřeby a přání svých přeživších, spravujte omezené zdroje, vytvářejte, co potřebujete, a udržujte vybavení útulku, aby byla skupina naživu.

Faction Leaders: Novinka v Sheltered 2, vůdce frakce je nejdůležitějším členem úkrytu, který se pyšní svými vlastními jedinečnými a silnými vlastnostmi, bude vůdce frakce klíčový pro úspěch, přičemž jejich smrt znamená konec hry.

Neodpustitelná pustina: Hladovění, zadušení, extrémní teploty a boj jsou jen některé z výzev, se kterými se v drsné pustině Sheltered 2 setkáte, a bez možnosti respawnu by každé rozhodnutí mohlo být fatální.

Boj a zbraně: Když jednání selžou, používejte proti nepřátelským cizincům obrovské množství provizorních zbraní. Bojujte na život a na smrt v tahových bojích, abyste získali kritické zdroje, které potřebujete k přežití.

Postavy: Vaši přeživší mají své vlastní osobnosti, rysy, touhy a obrovský seznam dovedností, které je třeba získat. Přizpůsobte si je podle svých představ a udělejte členy své frakce jedinečnými a individuálními.

Vozidla: Najděte a opravte více vozidel a prozkoumejte pustinu, od jízdních kol až po nákladní vozy.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: