Sherlock Holmes Chapter One - PC

Kód: 5690
Neohodnoceno
360 Kč 297,52 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Jako Sherlock je váš odkaz psán rozhodnutími, která učiníte v tomto detektivním dobrodružství s otevřeným světem. Klamání, násilí a dedukce jsou jen některé zdroje ve vašem arzenálu – váš tajemný společník a ozvučná deska, Jon, je další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sherlock Holmes Chapter One - PC

Jako Sherlock je váš odkaz psán rozhodnutími, která učiníte v tomto detektivním dobrodružství s otevřeným světem. Klamání, násilí a dedukce jsou jen některé zdroje ve vašem arzenálu – váš tajemný společník a ozvučná deska, Jon, je další.

Ať už si k řešení problémů zvolíte hrubou sílu nebo zůstanete o krok napřed před svými nepřáteli tím, že použijete svůj důvtip k odhalení zranitelnosti, rozhodnete se, co bude každá situace vyžadovat, a budete zdokonalovat své vyšetřovací schopnosti. Je čas čelit své minulosti, abyste se mohli stát legendou, kterou jste předurčeni být.

KLÍČOVÉ PILÍŘE:

  • The Man Before: Jako mladý kavalír Sherlock na propasti dospělosti získáte svou reputaci způsobem, který žádná hra ani příběh dosud neprozkoumal. Nikdy jsme neviděli mladickou aroganci a naivitu muže před legendou – teď to žijete vy.

  • Globální vyšetřování: Nikdy nevíte, odkud přijde vaše další stopa. Prozkoumejte a využívejte celé město ve své honbě za pravdou, pomocí vodítek, fám, převleků, štítků a připnutých důkazů k vybudování pevného případu ve svém duševním paláci.

  • A zůstaňte dole!: Zbraně vám mohou pomoci v nouzi, ale o stylu se dá něco říct – a máte ho na místě. Odhalte zranitelnost nepřátel pomocí svých skvělých pozorovacích schopností nebo využijte prostředí k tomu, abyste někoho sestřelili, a přitom si udržujte čisté ruce.

  • Jiný Jon: Před Johnem Watsonem byl jiný Jon – váš nejlepší a jediný přítel. Ale kdo to vlastně je?

  • A Darkening Tide: Pulzující otevřený svět Cordona ve Středozemním moři zasazený do 19. století slibuje všechno, jen ne ráj. Politická korupce a kriminalita bují, zatímco ostrované lpí na tradicích a vyhýbají se cizincům, což vaši práci ještě více ztěžuje.

  • Pravda a lži: Každý příběh má dvě strany a lidé z Cordony mají své vlastní představy o pravdě a spravedlnosti. Je na vás, abyste se rozhodli, zda odhalení pravdy způsobí více škody než užitku – a jak to bude formovat muže, kterým se stanete.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Adventura, Puzzle, Historický
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: