Shin Megami Tensei 5 Vengeance

Kód: 9695
ZDARMAZDARMA
Shin Megami Tensei 5 Vengeance
1 365 Kč 1 128,10 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Staň se mocným polobohem a zapoj se do války mezi anděly a démony, která lomcuje zruinovaným Tokiem. Získávej nové spojence, změř síly s protivníky v tvrdých tahových soubojích a verbuj stovky démonů. Osud všeho živého stojí jen na tvých rozhodnutích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shin Megami Tensei 5 Vengeance

Prožij dva plnohodnotné příběhy ze hry Shin Megami Tensei V: Vengeance. Musíš si dobře vybrat, za co chceš prolévat krev, protože tě čekají složitá rozhodnutí s mnohdy tragickými konci. Vydej se na cestu, která rozhodne o osudu lidstva, ve světě, kde se hroutí chaos i řád.

  • „Kánon pomsty“ – dramatický příběh o pomstě padlých, jemuž vévodí zcela nové postavy a tajuplná skupinka démonů nazývaných Qadištu, kteří kují vlastní temné plány na pozadí války řádu proti chaosu.

 

  • „Kánon stvoření“ – příběh věčného boje mezi anděly a démony, v němž hlavní hrdina zápasí o osud světa.Probíjej se zruinovaným Tokiem, z něhož zbyla jen rozlehlá pustina okupovaná mytickými démony. Putuj prostornými, otevřenými lokacemi a objevuj nová zákoutí plná životadárných předmětů, ale také mnoha démonů, s nimiž můžeš bojovat nebo uzavírat spojenectví. Hra obsahuje také řadu zcela nových démonických postav.


Vyzrálá hra s dechberoucí grafikou pro moderní konzole, temným příběhem, napínavou atmosférou a překrásnými, ale obludnými démony se vrací ve své nejlepší verzi. Shin Megami Tensei V: Vengeance se chlubí působivou dávkou obsahu navíc, od nových lokalit a démonů až po hudbu, ale také vylepšenou hratelností, soubojovým systémem, interakcemi i průzkumem.


Nenech si ujít ultimátní verzi kritiky oceňované hry Shin Megami Tensei V s extra porcí obsahu navíc včetně zcela nového příběhu, lokací, démonů a rozhodnutí, která určí osud všeho živého.

• Výbušné tahové souboje
• Přes 270 verbovatelných a ovladatelných démonů
• Poznávej postapokalyptické Tokio
• Klesti si vlastní cestu a získávej spojence

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: